2737
2734

دوستان اون اوایل که خبر فوت دوستمو شنیده بودم به قدری ناراحت بودم که نمیخواستم باور کنم

به یکی از دوستای مشترکمون گفتم فلانی از ایران رفته

رفته یه جایی ک حالش خوب باشه...

اولم خیلی خوشحال شد(چون اون دوستمون خیلی دوست داشت یه روزی مهاجرت کنه)

الان این فکر میکنه اون هنوز زنده است (مجازیه ک تا حالا هیچکدوممون رو از نزدیک ندیده)

الان من استرس گرفتم اگر اتفاقی پیج اعضای خانواده ی اون دوستمون رو ببینه بفهمه فوت شده شوک میشه؟

بهش باید میگفتم؟

اخه الان باهاش در ارتباط نیستم همون موقع ها ارتباطمو بطور کامل باهاش قطع کردم و هیچ شماره و آیدی ای از باقی نگذاشتم (نمیدونم چرا تقریبا همه ی کسانی ک اون دوره باهاشون در ارتباط بودم رو همین کار کردم)

الان چه کنم؟

یا ممکنه با خواهر/برادر اون دوستم صحبت کنه بگه از فلانی چخبر

داغ دلشون تازه شه

اینا ک گفتم منطقیه؟ یا وسواس فکری؟

البته این دوستم اصلا تابحال با خونواده ی این یارو حرف هم نزده ولی میگم اتفاقی تو اینستایی جایی ببینه...

کاربری دست دو نفره.

بایدد میگفتی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پیچیدش نکن 

راستشو دقیق بگو 

در واقع دروغ هم نگفتیا 

رفته به جای بهتر

ما که تو این دنیا هستیم وضعمون ترحم برانگیزتره

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2740
پیچیدش نکن  راستشو دقیق بگو  در واقع دروغ هم نگفتیا  رفته به جای بهتر ما که تو ای ...

ولی راه ارتباطی ای ندارم باهاش

اصلا داشته باشم هم نمیتونم بگم

ب ادمایی ک نمیشناختنش راحت میگم

ولی ب دوستام اصلا نمیتونم بگم فلانی مرد..

انگار دلم میخواد بقیه اینجوری فک کنم ک هنوز زنده است..

هوففف

بنظرتون نگم بهش (چون حتی راه ارتباطی ای هم ندارم ک بخوام بگم) مشکلی پیش نمیاد؟

کاربری دست دو نفره.
بنظرم من نیازی نبود انقدر مراعاتش کنی .حس میکنم اونهمه باهاش صمیمی نبود چون ازتو خبرشو میگرف .

اره نبود ولی ادم احساساتی ایه 

مراعات اونو نکردم

اونموقع خودمم باور نداشتم که مرده

سرچ میکردم تو گوگل دعا برای زنده شدن مرده💔

حتی هنوز منتظرم 

کاربری دست دو نفره.
خدابیامرزه سخته ولی تو الان تو مرحله ی انکاری نمیخای قبول کنی ک فوت شده

چقدر طول میکشه عادی بشه؟ دیگه شده یه سال

ولی اونو چیکاز کنم؟

اینکه بهش نگفتم مرده مشکلی پیش نمیاره؟

کاربری دست دو نفره.
ولی راه ارتباطی ای ندارم باهاش اصلا داشته باشم هم نمیتونم بگم ب ادمایی ک نمیشناختنش راحت میگم ولی ...

چجوری راه ارتباطی نداری ولی قبلا داشتی🤔🤔

بی خیال حالا از جای دیگه میفهمه 

انقد درگیرش نباش 

فقط هروقت یاد اون مرحوم میفتی براش خیرات کن یا قرآن بخون و برا شادی روحش دعا کن

این هدیه هات بهش میرسه ولی غصه خوردنت نفعی به حال اون نداره

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2706