2733
2734

شماره ناشناس هست که با اینکه مسدود کردم مدام پیام میاد که تماس گرفتن 

من و کسی که همو دوست داشتیم و یکسال در ارتبلط بودیم و اولین اخرین انسان زندگیم بود اما بنا به دلایلی نرسیدیم 🙂😔 دوتا شماره داشت من یکیش رو حفظ بودم و هنوزم حفظم اما یه شمارش رو نه 

با شماره ای که ازش حفظم چند روز پیش پیام داد و تبریک گفت و منم تشکر کردم 😔 

این شماره ناشناس حس میکنم همون شماره به چشمم اشناس اما مشکل اینه یه دیام از طرفش اومد و اسمشو چیز دیگه گفت و منم مسدود کردم . نمیدونم خودش بود وقتی دید نشناختم داره امتخان میکنه اینطوری یا ... 

الان مسدوده اون شماره ولی پیام میاد که تماس گرفته از کجا بدونم اونه یا نه ؟ رفتار درست چیه ؟ پیام بدم بکم به هانواده ام میکم پیگیری کنن تا اکه اون باشه خودشو معرفی کنه 

از کجا بدونم اونه یا نه ؟ 🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی رو قاطی نکن خطتو بشکن یکی دیگه بخر خانواده ت و به خطر ننداز

من و این شخص به هم علاقه داریم 🙂

همین حین گفتم که بابت مسئله ای بهم پیام تبریک داد 

اما میخام بدونم اون ناشناس هم خودشه و داره امتحان میکنه یا کس دیگه هست 

نمیتونم متوجه بشم کیه ؟

ولش کن  رها کن اون ادمو  شما به هم نرسیدین ، برای راحتی روان خودت رها کن

همین حین گفتم که بابت مسئله ای بهم پیام تبریک داد 

اما میخام بدونم اون ناشناس هم خودشه و داره امتحان میکنه یا کس دیگه هست 

نمیتونم متوجه بشم کیه ؟! 

خیلی زنگ میزنه اخه این چه کاریه مسدوده ولی متوجه میشم

به پیامش جواب نده اگه اون باشه  میگه اره تو  جواب دادی فلان کردی اگه من نبودم چی هزار تا ح ...

افزین درسته 

من فقط اولین تماس رو حواب دادم بعد دیدم صدای اقا هست خونمون شلوغ بود متوجه صدا نشدم 

و بعد گفتم فکر میکنم اشتباه گرفتید و قطع کردم بعدش هم بلاک کردم و الان تو بلاکی متوجه پیام و تماساشاون میشم 

درسته اگه اونم باشه متوجه هست من نفهمیدم اونه و شاید داره امتحان میکنه بهترین کار همین مسدودیه درسته بزارم همینطور بمونه ؟ خودش باشه معرفی میکنه ضمن اینکه با یه خطش که حفظم شماره اش رو بابت مشئله ای پیام تبریک داد منم تشکر کردم و رسمی بود حرفمون