2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اول ب پسرم ببلاک یک دادم ساده بعد بخاطر کولیک ک داشت دکتر گفت ببلاک اچ آ بده تا 6 ماهگی اچ آ خورد بعد اون که ببلاک دو میخواست بخوره ببلاک معمولی میخوره الان 

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
2731
هرشیر خشکی و از یک باید شروع کنی یک بدو تولده تا شش ماهگی 

می‌دونم عزیزم .آخه من بچم شیر بالا میآورد مجبور شدم ک ببلاک آی ار بدم .حالا سوالم اینه ک باید تا کی ای از بدم؟کثلا میشه ی ماه دیگه ای ار ندم ولی ببلاک یک بدم؟

من تا پنج ماهگی به بچم میدادم.مثلا وقتی میخواستم پنج پیمانه شیر بزنم سه تا پیمانه شیر معمولی میریختم و دوتا ای آر.بعدم به مرور هی کمترش کردم تا قطعش کردم

تلاش میکنم برای سرنوشت 
می‌دونم عزیزم .آخه من بچم شیر بالا میآورد مجبور شدم ک ببلاک آی ار بدم .حالا سوالم اینه ک باید تا کی ...

رفلاکس معمولا تا هشت ماهگی ادامه داره به این سرعت خوب نمیشه که بچه رو ببر یک دکتر خوب من دکتر اول بچم خوب نبود وزن نگرفت بچه اصلا تا دکتر عوض کردم ..وضعیتش خوب شد کدوم شهری

پسرم الان ۶سالشه ولی یادمه بعد تولد انقد کولیکش شدید بود هیچ شیرخشکی بهش نساخت که به تجویز پزشک متخصص ببلاک کامفورت بهش دادیم بهش ساخت بعد اون تا نزدیک دو سال ببلاک دادم ولی با توجه به سنش نوع ببلاک تغییر میکرد مثلا ببلاگ ۱ یا ۲ یا ۳... 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
رفلاکس معمولا تا هشت ماهگی ادامه داره به این سرعت خوب نمیشه که بچه رو ببر یک دکتر خوب من دکتر اول بچ ...

همین امروز از دکتر آوردم بخدا ...من گفتم شاید تا دوماهی خوب بشه این شرایط