2752
2734
عنوان

پسری که قلب بنفش می‌فرسته😐

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 99 پست

میگن معنی میل جنسی میده ولی خب خیلیا این رنگو دوس دارن

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
هوم مثلا من لباس میخاستم بخرم زدم کدوم اینم با ذوق گفت بنفششش

اوخییی پس رنگ بنفش دوس داره سخت نگیر عزیزم

منم خودم عاشق رنگ بنفش دوس دارم هی قلب بنفش بفرستم 

ولی خب بخاطر همین معنیه بدش نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته شاید بنده خدا چون رنگ بنفش‌ دوست داره میفرسته اینو

شاید چون حتی کیف میخاستم بخرم استوری میزاشتم کدوم این رو بنفشه میزد

یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
2731
خدایی بنفش رنگ‌ قشنگیه خیلی دلم میخواد قلب بنفش بفرستم ولی از ترس همین که فکر بد کنن نمیفرستم😂😂😂

وای امروز دوستم بهم گفت معنی خوبی نمی‌ده گفتم خاک عالم برسرش حبیب خنگ

وای امروز دوستم بهم گفت معنی خوبی نمی‌ده گفتم خاک عالم برسرش حبیب خنگ

نه بابا به نظرم بدبخت منظوری نداره از قلب بنفش

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740
جیگر من😛😘

فداتشم 

بنظرم بی منظور میفرسته قلب بنفش

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اوخییی پس رنگ بنفش دوس داره سخت نگیر عزیزم منم خودم عاشق رنگ بنفش دوس دارم هی قلب بنفش بفرستم  ...

اره خیلی کوگولیه😂

یعنی تو ذهنش کارای🤦🏻استغفرالله

نه این بنده خدا منظوری نداره

قلب سفید فرستادن نشونه چیه؟

ینی نمیخوان طرف منظور عاشقانه برداشت کنه

معنی دوستی و محبت پاک و بدون منظور رو میده