2733
2734
عنوان

چجوری معلم بلاگر بشم؟؟

153 بازدید | 18 پست

معلمم. دوست دارم بلاگر بشم و درآمد داشته باشم.

یه پیج  از کلاس درس و مدرسه ام دارم ولی زیاد مخاطب نداره. چجوری مخاطب هام رو زیاد کنم و محتوا بسازم که بتونم به درآمد برسم؟؟

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

بنده خدا سری که درد نمیکنه چرا دستمال میبندی جدیدا اعلام شده با معلم بلاگرا برخورد جدی میشه 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗

مگه بیکاری

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وای متنفرم از این کار

حریم بچه رو به خطر میندازن فیلم و عکس بچه مردمو میذارن اینستا که دو قرون پول اضافه تر دربیارن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

یه خبری بود میگفت معلم بلاگر هارو اخراج کردن و... 

نمیدونم صحت داره یا نه

درکل سعی کن ویدیو آموزشی بسازی اگه دبیر دبیرستان هستی مطالب کنکوری بزاری یا مشاوره و... 

از چهره بچه ها عکس و فیلم نزار ممکنه شکایت کنن

منم معلمم و با اینکه فیلم بچه ها رو بگیرم و پخش کنم یا تو کلاس وقتمو بذارم برا چرت و پرت درست کردن م ...

اخه بلاگری درآمدش واقعا عالیه.

خب از چهره بچه ها نمیگیرم

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨
اخه بلاگری درآمدش واقعا عالیه. خب از چهره بچه ها نمیگیرم

باید هر کاری میکنی تو کلاس فیلم و عکس بگیری تولید محتوا کنی کارای بقیه رو نگاه کن ایده بگیر هر چالش ترندی پیش میاد ربط میدن به معلمی یجوری و محتوا میسازن از بچه هام گاهی استفاده میکنن

2706