2752
2734

اونایی ک مث من بلد نبودن یا اونایی ک سختشونه بیاید تا بگم

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببینید خیلی راحته اصلا با انگشت در نیارید چشتونو اذیت نکنید من الان امتحان کردم جواب داد تو س ثانیه. اول ک دستاتو تمیز بشور بعد ی گوش پاک کن بردار از وسط ب قسمت مساوی تاش کن ک دوتا پنبه هاش بهم بخوره بعد بیار نزدیک چشمتت آروم لنزتو بردار خیلی راحته نمیدونم متوجه شدید یا ن

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️