2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماشین و خونه داداشم که اوکی میشه واسه جهیزیه ها و عروسی و عقد و طلا عروس همون میدونی چقدره؟

نمیدونم 

من که جهاز نمیدم شرطم اینه 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

من یک سال پیش ازدواج کردم ، برادر بزرگم با فاصله ی ۶ ماه دیر تر از من ، نه سختمون نشد ، اخه ما رسم داریم همه ی هزینه ها با پسر باشه ، جهیزیه نداریم ، فقط یه هزینه ی یه سری کادوها و بله برون به عهده ی دختر هستش بقسه همه با پسر ، واسه داداش خودمم که همینجوری بود ، کانلا اکی بود ، جون وضع مالیش خیلی خوبه هیچ مشکلی نداشت ، منم ک همه چی با شوهرم بود خودمون تو خرج نیوفتادیم اونقد 

دختری از آهار🦚
2740

من و برادرم با هم نامزد کردیم و ازدواجمون ۴ ماه با هم فرق داشت

خوب ۱۵سال پیش بود ارزونی بود بیشتر مغازه‌ای آشنا بودن قسطی میدادن جهیزیه ام یه چیز متوسط گرفتیم هم من هم داداشم

خدا هم خودش کمک میکنه  

داداشم شاغل بود بیشتر وسایلش رو خودش خرید پدر مادرم فقط برای من خرج کردن 

نمیدونم  من که جهاز نمیدم شرطم اینه

اها خب واسه منم فرقی نداره ما رسممونه دختر میده پسر هم یخچال و تلویزیون و سرویس چوب و دوتیکه فرش

ولی خب ایناش مهم نیس ما به هرحال باید یه جهیزیه کامل تهیه کنیم که یسریاشو اون ببره یسریاشو من

اها خب واسه منم فرقی نداره ما رسممونه دختر میده پسر هم یخچال و تلویزیون و سرویس چوب و دوتیکه فرش ول ...

خب اگر اینجوریه که هزینه زیاد میشه 

سخته 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
من یک سال پیش ازدواج کردم ، برادر بزرگم با فاصله ی ۶ ماه دیر تر از من ، نه سختمون نشد ، اخه ما رسم د ...

اخ من برادرم سنش کمه فعلا ۱۰ تومن حقوق داره خرج خودش میشه البته به فکر شغل دوم هست خیلی عجله داره میگه زود ازدواج کنم چون اهل دوستی اینا نیس میگه ازدواج کنم بهتره

اخ من برادرم سنش کمه فعلا ۱۰ تومن حقوق داره خرج خودش میشه البته به فکر شغل دوم هست خیلی عجله داره می ...

انشالله اکی شه اما با حقوق ۱۰ تومن واقعا سخته ، داداش من حقوقش از ۳۰۰ ببشتره در یک ماه ، تونست همه جیو خیلی خوب بدون مشکل فراهم کنه اما باز همه چی گرونه ، سخته 

دختری از آهار🦚
من و برادرم با هم نامزد کردیم و ازدواجمون ۴ ماه با هم فرق داشت خوب ۱۵سال پیش بود ارزونی بود بیشتر م ...

اخه من نمیخوام متوسط بگیرم حتی واسه جهیزیه کافه بارم میخواستم کلی چیزای ریز دیگه اینطور که معلومه بنظرم عقد طولانی کنم اونا عروسی کنن برن بهتره

چون خونه و ماشین که اصلی اوکی میشه با وام ازدواج هم وسیله هاشو بگیره 

میمونه سرویس طلا و عروسی که اونم از هزینه کادوها طلا جور میشه.هوفقف