2737
2739

😇امنیت داره 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه امنیت نداره

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
2731

جنگ نیست‌ . برو برا خودت یه بادی به کلت بخوره، اونجا رو هم دیده باشی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
منکه بودم نمیرفتم شانسم نداریم مردم دبی و آنکارا دعون میشن رفیق ما پاکستان🤣🤣

من ویدیوهایی رو ازش دیدم، اونجور که تو ذهنته نیست. جاهای تمیز و خوشگل زیاد داره، ولی خب بازارا و مناطق فقیرنشین پرجمعیت و شلوغ پلوغ و در هم برهمه چون جمعیت زیاده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

پاکستان یه کشوریه که انرژی هسته ای داره بخاطر همین مثل افغانستان و عراق نیس که دائم جنگ باشه آمریکا به اون دوتا کشور حمله کرد ولی به پاکستان اصلا

بخاطر انرژی هسته ای

برای حاجتم ۳صلوات بفرستید