2752
2734
ممنونم الهی آمین🥲 منو بین دعاهاتون یادتون نره کاش 🥲 ان‌شاءالله با کمک خدا حاجت روا باشید  ب ...

حتما به یادتونم 🌸

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ممنون قشنگم  ان‌شاءالله خدا همیشه شادت کنه که کمبود خواهر رو حس نکنی 🥲 حاجت روا باشی الهی&nbs ...

عزیزم🥺😍😘

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنون مهربون جان🥺💛 ان‌شاءالله با کمک خدا به هرچی که دوست داری برسی 💛 منم براتون صلوات فرست ...

فدای محبتت جانا

روزای سخت که تموم شد میزنم روشونه خدا و میگم : جنبه رو حال کردی ؟
2731
ممنون عزیزجان 🥺 ان‌شاءالله با کمک خدا به حق شهید ابراهیم هادی به هرچی که دوست دارید برسید 🥺💛 من ...

خواهش می کنم قربونت برم آبجی خوشگلم😘ان شاءالله بهترین ها نصیبت بشه و درپناه امن خداباشید❤❤❤

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
خواهش،عزیزم چشمت بی بلا مرسی بابت دعای قشنگت🌹بازم مرسی❤خیالت راحت عزیزدلم شمام جز بقیه دوستام که ...

قربانت عزیزدلم 

ممنونم از لطفت 

منم حتما یادت میکنم 💛

تا خدا هست پریشان نشود خاطرِ من...💫❣
خواهش می کنم قربونت برم آبجی خوشگلم😘ان شاءالله بهترین ها نصیبت بشه و درپناه امن خداباشید❤❤❤

عزیزدلی 🥰😘

خیلی ممنووون 

شماهم همینطور 🥺💛

تا خدا هست پریشان نشود خاطرِ من...💫❣