2752
2734

@باروکا    

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

@موشغاله    

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهش میکنم من ممنونم که حضور داشتی😍❤️💓 نمیدونم چرا اسم شما به ذهنم اومد با اینکه زیاد شناخ ...

عزیزدلمی شما

من ازتون ممنونم که تگم کردین

الهی بهترین ها سهم قلب مهربونت باشه و امضای خداوند بشینه روی تک تک آرزوهای قشنگت عزیزم ❤️ 

شب خوبی داشته باشی جانم🌱💛

❤️🤍PEGAH🤍❤️
عزیزدلمی شما من ازتون ممنونم که تگم کردین الهی بهترین ها سهم قلب مهربونت باشه و امضای خداوند بشینه ...

😍❤️ همچنین

ممنون بابت حرفای قشنگت

شب شما هم بخیر 

2731
@najmekhatoon    

پممنونم که منو تک کردید عزیزم 🌸

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

استارتر ان شا الله خدا به حق اسم اعظم و دعا جوشن کبیر حاجتتون رو خیرتون کنه🌸

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
پممنونم که منو تک کردید عزیزم 🌸

❤️❤️❤️😘

2740

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷 💖 

تاپیک داستان پروفایلم بخون 🥹 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
@دختری_که_جک_ولش_کرد     @خانمحاجآقا    

💓🙏

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@xasd    

سلام خواهری مرسی بابت اینکه تگم کردی 100 صلوات واست میفرستم انشاالله ب حاجتت برسی و خواسته هات بشه داشته هات  برای استتار هم دعا کردم و 100 صلوات میفرستم از خدا میخوام جوری خوشحال شین که صدای خنده های از ته دلتون گوش آسمونو کر کنه @دختری_مهربون    

روزای سخت که تموم شد میزنم روشونه خدا و میگم : جنبه رو حال کردی ؟
سلام خواهری مرسی بابت اینکه تگم کردی 100 صلوات واست میفرستم انشاالله ب حاجتت برسی و خواسته هات بشه د ...

مرسی ابجی مهربونم قربونتتتت بشم

حالت خوبه؟

زیادد که کار نکردی 🥺🥺