2752
2734

مدیگه داره ۲۳ سالم میشه از وقتی بچه بودم یاوم نمیاد بهم توجه کرده باشه و مثل پدرا سرمو نوازش کرده باشه از ۱۳ سالگیم باهام مث ی موجود اضافه رفتار کرد جوری ک همش تو تنهایی ب خاطر رفتارش گریه میکردم از وقتی یادم میاد همش تو خونمون سر سرکار رفتنش جنگ بود چون هیچ پولی در بساط نداشتیم اون اوایل حشیش و اینا میکشید حتی تا فرش زیر پامونم فروخت بعدش ترک کرد الان تریاک میکشه ک اونم گرونه

هیچوقت محبت پدرانه ای دریافت نکردم 

انقد بهم زخم زبون و نیس و کنایه زده دیگه جمع شده تبدیل ب کینه شده ازش دلم نمیخاد باهاش حرف بزنم 

آیا احترام همچین پدری واجبه؟

بله واجبه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پدر بیکار داشتم خیلی منتش کردم الان ندارمش مثل سگ پشیمونم اخلاقشم زیاد باهم خوب نبود

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

اینکه رو کسی عنوانی بزاریم مثل پدر ، مادر ، برادر یا هر چی ... باعث نمیشه که از هر بدی مبرا بشه و بدی هاش نادیده گرفته بشه ، من شخصا معتقدم که اتفاقا از بدی های پدرمادر به هیچ وجه نباید گذشت ، پدر مادرا در قبال بچه هاشون و سلامت روانشون تا اخرین لحظه عمرشون مسئولن 

دختری از آهار🦚
دلم باهاش صاف نمیشه

به چشم بیمار بهش نگاه کن

اون مریضه و باید درمان شه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

لایق احترام نیس ولی هرچقدر بی احترامی کنی خودت اسیب روحی میبینی کلا نباید رو در رو بشی

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
من پدر بیکار داشتم خیلی منتش کردم الان ندارمش مثل سگ پشیمونم اخلاقشم زیاد باهم خوب نبود

پور بد نبودنش از بودنش بهتره

ب خاطر بابام همش جلو دوست و فامیل خجالت میکشم ب خودش نمیرسه مثل گداهاس حرفای بی اساس میزنه

منم ناز نوازش نمیکرد حتی یبار بابا صدام نکرد همیشه به اسم

واسمم کاری نکرد ولی کاشششششش یبار دیگ برگرده بغلم کنه میدونی وقتی بابا میره میبینی ادمها همه غریبن همه میخوان بهت بزنن هیچکی پدر نمیشه

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
اینکه رو کسی عنوانی بزاریم مثل پدر ، مادر ، برادر یا هر چی ... باعث نمیشه که از هر بدی مبرا بشه و بد ...

منو ی دختر عقده ای بار اورده از طرف خداس ک تا الان با ی پسری دوس نشدم فرار نکردم از بس جو خونمون متشنجه

بابام تو روی هممون میگه مرگ بخورید ک من برم سر کار با نون خشکم شکمتون سیر میشه

اخه این ادمه؟

2706