2733
2734

دخترم الرژی داره به شیرگاو و رفلاکس شدید. دیگه بردمش دکتر گفت شیر خشک سیمیلاک کافورت بده بهش. گفت شیر خودتو اصلا نده و این لطف بزرگ و به بچت کن. چون باید ادویه لبنیات پیاز سیب زمینی هویج اینا رو نخوری هم خودت داغون میشی هم بچه سودی بهش نمیرسه. نمیدونم چیکار کنم فکر میکنم اشتباهه ندم از یه طرفم میگم شاید دکتر درست میگه. خیلی داغونم. از یه طرفی هم شوهرم میگه مگه میشه همه میگن شیرمادر بهترین شیره. کسی تجربه داره؟

مآ کِه دآستآنو میدونیم ، وَلی تو خآلیتو بِبَند .️

ب حرف ی دکتر بسنده نکن

چنتا دکتر خوب برو

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ی دکتر دیگه برو اگر ب این دکتر شک داری در کل اگر برای بچه اینجور بهتره سعی نکن بخاطر میل باطنی خودت برو عذاب بدی 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2740

نه حودت زجر بده نه بچه بیچاره را

چرا بچه ات الکی درد بکشه خودت بیخوابی و بچه داری.راه اسونش همین شیر خشکه چند سال بعد بشدت پشیمون میشی این کار نکنی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

خوب یه دکتر دیگه م برو اگ همینو گف نده دیگ لابد علمشو دارن

ولی فک کنم با پرهیز غذایی بتونی بدی

خواهر منم لبنیات نمیخوره  به خاطر رفلاکس پسرش

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻

دکتر دیگه هم برو

ولی خب به حرف دکترت گوش کن

اینقدر گفتن فقط شیر مادر فقط شیر مادر ،ولی وقتی دکترت میگه شیر خشک به حرفش گوش کن، شاید عذاب وجدان گرفتی اینجوری میگی 

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
دوتا دکتر رفتم گفت آلرژی داره و لبنیات نخور ولی نگفت شیرتو نده

خاهر منم رو دوتا بچش دکتر اطفال بهش فقط گفت لبنیات نخور حتی ی لیوان دوغ

بیچاره تا دوسالگی اصلا ی قاشق ماستم نخورد

شماهم همین کارو بکن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706