2733
2739
گفت ولی چه فایده تا قیامتم نمیتونم فراموش کنم 

دو ماه پیش فهمیدم شوهرم ۳ هفته با یه خانم مجازی حرف زده حرفای چرت و پرت معمولی خواستم جدا شم به پام افتاد ببخشید. الان خیلی خوب شده عالی شده ترسید ولش کنم. با این که عاشقشم میترسم دوباره تکرار کنه. این اولین بارش بود بعد ۱۰ سال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
از ترس خدا نمیتونم خودمو بکشم. خونه بابام از اینجا بدتر. دلشو ندارم بچمو ول کنم.موندمو دارم آب میشم ...

به خاطر بچه ات بهش فرصت دوباره بده سخته ولی فراموش کن اگه میتونی مشاوره برو تکنیکای خوبی میدن اگه شرایط مالیشو نداری مرکز بهداشت محل مشاور دارن رایگانه

به خاطر بچه ات بهش فرصت دوباره بده سخته ولی فراموش کن اگه میتونی مشاوره برو تکنیکای خوبی میدن اگه شر ...

ببین فقط میتونم بهت بگم تنها حسن این آدم سر کار رفتنه...دراین حد بد دهنه که مادرش میگه خدا به دادت برسه اخلاق پسرم خیلی بده

اشتباه نکن به خدا اگه دوسش داشتم پای همه چیش میموندم...عشق تو زندگی واسم خیلی ارزش داره حیف که ازدوا ...

من عاشقش شدم بابام مخالف بود من خواستمش خودشم میدونه چقدر میخامش میگه اشتباه کردم ولی حس میکنم حتما ایرادی داشتم یا زشت بودم