2733
2734

ب شکم که زیاد نمیخوابم. ولی طاق باز میخوابم ضرر داره؟

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

میشه بگین طاق باز چجوریه؟

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید به پهلوی چپ بخوابی عزیزم 

ازین بالشتای مخصوص بارداری هم میتونی بخری بزاری بین دوتا پات که کمرت درد نگیره 

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
تخت 😁

آها یعنی به کمر میخوابی؟؟

بنظرم به پهلو بخوابی خیلی بهتره

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
سعی کن به پهلو بخوابی عادت کنی

میدونی من از بچگی به پهلو و حالت جنینی می‌خوابیدم تخت خوابم نمیبرد  از وقتی فهمیدم ضرر داره  تمایل عجیبی به طاق باز خوابیدن پیدا کردم😂 و به پهلو خوابم نمیبرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه از الان شروع کن به پهلو بخواب شکمت بزرگ شده؟ 

ی ذره شکم دارم نمی‌دونم نفخه یا نی نی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40