2752
2734
عنوان

بیاید بگم بچه بعدی چه ضربه ای به من زد در کودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 32 پست
حققققققققق بتوان ۱۰۰۰۰

الانم داداشام ولشون کردن دخترا به دردشون میخوره 

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

,با چ دارویی شب ادراری قط میشه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۸ ماهه بودم خواهرم بدنیا اومد 

خیلی خووووشگل بود و هست 

من نه 

همیشه توی،بچه گی یادمه تا ما رو میدیدن میگفتن این خوشگله این نه قیافه نداره 🤦‍♀️😂

هی 

دیگه بماند بقیه ش 

لباس هم گفتی همیشه مال خواهر بزرگامو پوشیدم 

برا خواهر کوچیکمم میخریدن 

من حتی ارزوم بود کفش نو 

یادمه یه بار کفش عید خواهرامو پوشیدم تق تق میکرد رفتم مدرسه از پامم درمیومد 

هیچوقت یادم نی ببرن منو خرید 

الانم ۴۰ سالمه دیگه از خرید متنفرم اصلا بازار نمیرم 

لباس مانتو و ...هر چی میخوام زنگ میزنم خواهرام بگیرن بیارن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

۴ سال فاصله سنی حقیقتا کمه

به نظرم حداقلش باید ۷  ۸ سال فاصله باشه

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2731
والا بچه بعدی ما که پسر نبود دلم از همین میسوزه

فرق بین دوجنس مخالف دردناکتره

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
خوب این حس شماست پدرو مادرتون شاغل بودن قطعا دومی هم از آب وگل درآمده همون جور رفتار باهاش شده  ...

حسم میگه تو هم خودت همچین ظلمی بزرگی رو دیدی یا انجام دادی که اینجوری لاپشونی تمیزی رو داری انجام میدی . تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوت نکن

مادرای قدیم نسبت ب جدیدا خیلی کمتر بلد بودن تقصیر خودشون هم نبوده علم پیشرفت نکرده بوده اگاهی نبوده 

مادر تو سعی خودشو میکرده عزیزم

ب این فکر کن مادر تو جای تو نبوده ک حستو درک کنه 

با اون همه مشغله سعی خودشو میکرده 

عزیزمم قربونت بشم مشکل بچه جدید اوردن نیس مشکل تربیت اشتباه والدینت بوده اگاهیشون کم بوده و بلد نبودن 

من دوتا بچه دارم خیلیل میگفتن بچه دومتو زود نیار اولی اذیت میشه نابود میشه یکی میگف من اینکارو کردم بچم افسرده شده اگزما گرفته هرکی یچیزی گف ولی من مطمئن بودم از پسش برمیام 

الان بچه اولم دوسال و نیمشه بچه دومم 6  ماهشه

خدا شاهده انقدر دخترم بزرگم دوسش دارههههه همش قربون صدقه هم بوسش میکنه 

بغلش میکنه 

اگه گریه کنه بچم سریع میره بهش میگ جانم جانم گریه نکن    

اصلا پشیمون نیستم و ایشالله یکم بزرگ تر بشن به سومی هم فکر میکنم 

زندااییم دقیقا 4 تا بچه نزدیک بهم اورده دختراش بهش میگن مامان بهترین کار رو کردی تا اخر عمر ازت ممنونیم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
خوبه بیاریم ولی اینکه توچه سنی باشه و بچه اول رو کتار نزاریم

این یه قاعده ی کلی نیست

گاهی بچه ی دوم آوردن ظلم بزرگترین هست

فاصله سنی شون هم ک طبق موافقان بچه دوم که زیر پنج سال میگن بیارین ،فاصله شنی مناسبی دارن

منم ۴ سالم بود ک بچه دوم اومد 

همش بهش حسودیم میشد 

ولی مادر پدرم کاملا این حسادت من رو میدیدن 

خب وقتی بچه دوم و سوم اومد

توجه شون ب من خیلی کمتر شد و من برام عادی بود عزیزم 

مامانم میگفتم ابجی دومم ک دنیا اومده بوده من خودم میرفتم تنهایی دستشویی و خودم خود ب خودی یادگرفتم 

و مامانم دلش ب این حال من میسوخته

2706