2752
2734
عنوان

تحدید

81 بازدید | 16 پست

سلام من با پسری دوست بودم که سره شکاک بودنش و روانی بودنش باهات کات کردم حالا ک فهمیده با کسی دیگ قرار میزارم میگه عکستو پخش میکنم چیکار کنم؟از همه جاهم بلاکش کردم واکنشیم به حرفاش ندادم

بذار پخش کنه همه جا پره عکس دختره اینم روش

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای چی عکس می فرستید برای هم؟ خیلی کار اشتباهیه. دیگه هیچوقت این اشتباهو تکرار نکن نذار دوباره گزیده بشی. 

کار درستی کردی. دیگه بزن به بی خیالی. 

اسکرین شات تهدیداش رو نگه دار شاید بعدا به درد خورد

2740
نه عکسی که با لباسه منتها پاهام معلومه

خب پسره نزدیکته ؟ ینی اگه پخش کنه خانوادت و اینا میفهمن؟

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
خانوادم زیاد اهل مجازی نیستن اما پسره نزدیک محلمونه و میگه ابروتو توی محل میبرم

با پلیس درمیون بزار پای پلیس بیاد وسط هیچ غلطی نمیکنه 

یا 

اگه عکسیه که میشه گذاشت پروفایل یه مدت بزارش پروفایلت بعد به مامانت بگو مثلا این قشنگه بزارم پروفم تا عکسو ببینه 

بعد چند روز به بابا یا مامانت بگو فلانی اذیتم میکنه و تهدید میکنه اگه باهاش دوست نشم بهم تهمت میزنه و ابرومو میبره و.‌‌.. بگو عکسمو از پروفایلم برداشته 

نمدونم اگه این راه شدنیه و اذیتاش ادامه داشت اینکارو بکن 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
2706