2733
2734

خیلی ناامیدم

قراره برم روستا

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

آره ما دکترایی که میشناسیم بیشترشون بچه های روستان

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه پیشرفتی مثلا  منم روستام

کار کردن

مستقل شدن

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
2740

اگر از لحاظ تحصیلی منظورته که اصلا نگرانش نباش 

خدای مهربانم نگهدار خانواده من و خانواده تمام نی نی سایتی های گل باش اگه این امضارو خوندی مدیونی صلوات نفرستی و نگی آمین ✋دلم برایت تنگ میشود حتی زمانی که کنار منی آرامش زندگیم صدات صدات صدات ... میشود با صدایت زندگی کرد میشود برای ته ریشت،برای نیمی از موهایت که جوگندمی اند ، مُرد ..من در کنارت خوشبخت ترین زَن دنیا ام چون تو امن ترین و قابل اعتماد ترین مَرد دنیایی
برای چی روستا؟

خونه پدرم روستا هست

دارم جدا میشم

پرورش الاغ  هم شیرش گرونه  هم عنبر نسا ش

😂😐

بله عزیزم چرا نشه کسی که اهل تلاش و پشتکار باشه هرجایی باشه موفق میشه

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)