2733
2734
عنوان

ب دنیا اومدن پسرم

99 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من با خانواده شوهرم تو ی ساختمون زندگی می کنیم اونا طبقه پایینن ما هم طبقه بالا جاریم هم روبرومونه هممون تو یه حیاط . موقعی ک زایمان کردم همشون میدونستن ک من بیمارستانم هیچکدومشون نیومدن حتی بچمم اوردم خونه شعور نداشتن بیان حالا هر وقت همسرمو تو حیاط میبینن گله می کنن ک باید بچه رو بیاری ما رو ببینه یعنی چی قایمش کردی حق دارم هیکلشون رو کثیف کنم یا نه

خانواده شوهر منم همینجوری بودن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه کسی بخواد بچه رو ببینه خودش باید بیاد در خونتو بزنه بیاد تو نه اینکه شوهرت نوزاد ببره حضور اونا

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

حق مقابله به مثل برای شما محفوظه ولی نه از نوع برخوردی از جنس برخورد خودشان 

شمامیتوانید بسیار مودبانه تر در برخورد با آنها رفتار کرده و به اهدافتان برسید 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
حق مقابله به مثل برای شما محفوظه ولی نه از نوع برخوردی از جنس برخورد خودشان  شمامیتوانید بسیار ...

خیلی بی فرهنگن من ک خوب برخورد میکنن نیشخند میزنن میگن حالیش نی

خیلی بی فرهنگن من ک خوب برخورد میکنن نیشخند میزنن میگن حالیش نی

راه درست ارزش تنها طی کردن رو داره 

یه وقت کم نیاری 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
شما چجور باهاشون برخورد میکنی یه راهکار بهم بده بخدا خسته شدم ازشون دیگه

در حداقل ارتباط باهاشونم 

حالا شما تو یه خونه این سخته 

بهترین کار اینه که بهشون اهمیت ندی،اینقدر رو خودت کار کن تا دیگه هیچ اهمیتی برات نداشته باشن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤