2733
2739
عنوان

خراب کردم😐😐😐😐😑

121 بازدید | 5 پست

بچه ها من دوستام بهم فشار میوردن و همش زنگ میزدن نمی تونستم درسم رو بخونم کنکوری هستم منم گفتم گوشیم رو گذاشتم کنار و گوشی رو ندارم، بعد این چند وقت تقریبا دو هفته هستش نرفتم تلگرام الان کار با فیل تر شک ن داشتم رفتم تلگرام رو از دسترسی به اینترنت قطع کردن و واتساپ بعد اومدم فیل تر رو روشن کردم یکهو پیام تل و واتساپ اومد😐اما الانم نگاه می کنم تلگرام دسترسیش به اینترنت قطعه چرا اینطور شد الان میفهمن من گوشی رو دارم؟ 

تا قبل امروز زده بود اخرین بازدید ماه پیش

ریدم چیکار کنم خدا منو گاو کنننن

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
عیب نداره اگه کسی پرسید بگو نمی‌دونم دست مامان یا ابجیم بوده

می خوام گریه کنم نمی خواستم بففمن گوشیم رو دارم چون کلافه ام کردن 😭😭

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال کسی نمی‌فهمه تو هم بزن کوچه علی چپ 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2731

قرار نیست بخاطر تصمیم های زندگیت به کسی جواب پس بدی

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
بیخیال کسی نمی‌فهمه تو هم بزن کوچه علی چپ 

امیدوارم لااقل 8 روز طول میکشه بنویسه اخرین بازدید یکماه پیش امیدوارم کسی این 8 روز تلگرامم رو چک نکنه 3 روز هم طول میکشه بنوسیه هفته پیش