2737
2739
دکتر فرزانه اشرفی اقدس عالیه بخصوص برای کودکان

متاسفانه دیگه دکتر جواب نمی‌ده ، باید از جراح مشورت بگیریم 

لوازم آرایشی لنیا ، همه چی اورجینال و قیمت مناسب سود کم دارم ، با خرید به یه مادر و یه سرباز کمک میکنید ، ارسال از تهران با پست و تیپاکس داریم 😍
سفالکسین تو این سه سال شبی چقدر میدادی چند سی سی میدادی

شبی ۵ سی سی هر شب 

لوازم آرایشی لنیا ، همه چی اورجینال و قیمت مناسب سود کم دارم ، با خرید به یه مادر و یه سرباز کمک میکنید ، ارسال از تهران با پست و تیپاکس داریم 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهرانم 

من تبریزم پروفسور محمد رضا اردلان هست بهترینه مشکل منو با دارو حل کرد منم مشگلم باعث هیدرونفروز شده بود ولی خفیف خاستی دربارش تحقیق انشالله ب حق امام رضا نیاز ب عمل پیدا نمیکنه با داروهای ایشون خوب میشه

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
2731
من تبریزم پروفسور محمد رضا اردلان هست بهترینه مشکل منو با دارو حل کرد منم مشگلم باعث هیدرونفروز شده ...

انشالا

ممنونم از دعای قشنگت

بخدا این دکتری که میگم عالیه تو ببرش پشیمون نمیشی ...من پیشش رفتم

حتما نوبت میگیرم میبرم ، ببینم چی میگه 

انشالا که درست بشه 

چ جراحی مگه متخصص کلیه خودش عمل نمیکنه 

نترس اگه خدایی نکرده نیازیم ب عمل داست میتونه تحمل کنه من بیمارستان بودم یه دختر کوچولو هم اتاقیم بود اون کلیه هاش کوچیک بود مثانشم کوچیک بود ادرار برمیگشت ب کلیه ها یعنی کلیه ها.عمل شده بود تحمل کرد

2740

اين دكترا اصلا معروفاي اين عرصه نيستن.

نوربالا خيابان فتحي شقاقي

نفر اول كليه ايران

فقط هرچي ايشو گفت.

براي جراحي هم احتمااا بگه ببر عباس زاده بقيه الله

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چ جراحی مگه متخصص کلیه خودش عمل نمیکنه  نترس اگه خدایی نکرده نیازیم ب عمل داست میتونه تحمل کنه ...

نه خودش جراح‌ نیست ، گفت تشخیص من عمله ، ولی از جراح کودکان هم بپرس ببین تشخیصش چیه 

اين دكترا اصلا معروفاي اين عرصه نيستن. نوربالا خيابان فتحي شقاقي نفر اول كليه ايران فقط هرچي ايشو ...

اسم دکتر متوجه نشدم چی بود ؟

اسی به دنیا اومد چند بود زیر یک؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
اسی به دنیا اومد چند بود زیر یک؟

نمیدونم 

اسم دکتر متوجه نشدم چی بود ؟

نور بالا

سرچ كن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
نه خودش جراح‌ نیست ، گفت تشخیص من عمله ، ولی از جراح کودکان هم بپرس ببین تشخیصش چیه 

کاش از اول متخصصی میبردی ک خودش عملم میکرد این دکتر ک من میگم دکتر پیوند بهترین پیوند هارو زده این جور مشکلا براش پیش پا افتادس من هر دکتری رفتم گفتن عمل ولی با داروهای ایشون خوب شدم داروی هیدروکلرتیزاید استفاده میکنه دخترتون؟

2706