2733
2734

فدا سرت 

انشالله به زودی و به خوشی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موعدم  ۲۶ امه سه روز پیش زدم منفی بود

اشکال نداره عزیزم ماه بعد اقدام کن یه دکتر خوب برو سونو که دادی و نگا کردم فولی ۱۳کوچیکه قبل پریودت برو دکتر بهت لترزول بده تا فولی هات بزرگ بشن و بعدم اچ سی جی بزنی تخمک آزاد کنه 

جاییم رفتی بگو بیشتر یکسال اقدام میکنم تا جدی بهت رسیدگی کنن بگو عجله دارم

اشکال نداره عزیزم ماه بعد اقدام کن یه دکتر خوب برو سونو که دادی و نگا کردم فولی ۱۳کوچیکه قبل پریودت ...

چشم مهربونم مرسی😘🥰🩷

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
2706