2733
2739
عنوان

دادگاه دارم ولی دماغمو عمل کردم

180 بازدید | 7 پست

من چن ماهه اقدام ب جدایی کردم و درگیر دادگاهیم دماغمو تازه عمل کردم میترسم قاضی دری وری بگه چیکار کنم نرم یعنی ؟

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙

دماغتو عمل کردی به قاضی چه مربوطه ؟

اصلا هم اینطوری نیست 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چسبو نمیتونی دوساعت برداری؟ اگر خیلی تازه نیست

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2731
دماغتو عمل کردی به قاضی چه مربوطه ؟ اصلا هم اینطوری نیست 

اخه نگه تو ک داری جدا میشی چرا دماغتو عمل کردی

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙
چسبو نمیتونی دوساعت برداری؟ اگر خیلی تازه نیست

نه خیلی زوده برا برداشتن چسب

ماسک بزن

ولی به کسی ربطی نداره فکر هم نکنم چیزی بگن 

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
اخه نگه تو ک داری جدا میشی چرا دماغتو عمل کردی

نمیگه 

ولی اگر گفت بگو انحراف بینی داشتم

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
2740