2752
2739
عنوان

وای چقدر خوشحالم🙂

368 بازدید | 20 پست

احساس میکنم آزاد شدم کاش زودتر جواب رد میدادم بزار هر چی میخواد راجبم فکر کنه هم خودش و هم فامیلش.

دلیلم شاید برای اونا مسخره باشه اما برا خودم نه خوب کاری کردم دلیلمو گفتم بلاک کردم نزاشتم اون بی شعور حرف بزنه🙂

من دوستش نداشتم ولی فکر میکردم چون عاشقمه باهام خوب رفتار میکنه انصافا خوب رفتار کرد باهام اما خانوادم رو بخاطر پولداریش تحقیر کرد انتظار داشت چون اون پولداره خانوادم بزارن رو سرشون حلوا حلوا کنن دختر گلشونو بدون هیچ شناختی به یه پسر غریبه بدن اونم تو ۴ ماه!!بعد هم منو ببره آمریکا!!

من تو این یه هفته ای که با این بودم انقدر ناراحت بودم که نمیتونستم غذا بخورم چون دوستش نداشتم نمیدونستم واقعاا جدیه و میخواد باهام ازدواج کنه حتی اگه خانوادش اجازه ندادن به ازدواج با من فرار کنه(خودش گفت اگه اجازه ندادن فرار کنیم)عقل نداشت بیچاره یا چیزی زده بوده!!کلا یه هفته رل زده بودیم و هیچ شناختی از هم نداشتیم😐

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواست ببرت آمریکا بعد قبول نکردی ؟؟؟

آره حاضر نیستم با آدمی که ازش شناخت کافی ندارم تا اونور ایران هم برم چه برسه به خارج

2731
دیده بودیش؟ 

نه ولی اون منو دیده بود من نمیخواستم ببینمش هیی بهونه میاوردم ارتباطمون مجازی بود

2740
حتی عکسشم ندیدی؟ کلا اختلاف طبقاطی خوب نیس غرورادمو له میکنه

چرا عکسشو دیدم.

دیشب بهم میگفت خانوادت دارن جهاز میلیاردی بدن؟خانواده من تجملاتین من فقط ۵۰۰ میلیون طلا میندازم تنقلاتم در ماه ۱۵۰ میلیونه دامادمون رو تحقیر کرد گفت شغلش چیه حقوقش چقدره منم گفتم تو کارخونه کار میکنه حقوقش ۲۰ میلیونه اونم گفت درآمد من ۲۰۰ میلیونه چجور زندگیشو میگذرونه.

بخدا بغض کردم دیشب کم مونده بود گریه کنم با خودم کاری نداشت ولی خانوادم رو تحقیر کرد😔

چرا عکسشو دیدم. دیشب بهم میگفت خانوادت دارن جهاز میلیاردی بدن؟خانواده من تجملاتین من فقط ۵۰۰ میلیون ...

اینا عقده اس بیشتر ادعاش میشه پولداره اما نگاهش به جیبه باباته ببینه چقد جهازمیده

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم