2752
2739
عنوان

ناخن جویدن

86 بازدید | 16 پست

کیا این عادت رو دارن؟ میاین با هم ترک کنیم؟😃

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
۵ ساله پاکم😂 ی وقتا لاک بزن و ب بهونه لاک و ناخن بلند اصلا نجو ناخوناتو

ناخنات درست درست شد الان؟ چند وقت اونجوری بودی؟😂

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من

اصلانمیتونم ترکش کنم ی مدت مامانم دعانوشت که ناخونامو نجوم ولی بازم شروع کردم ب جویدنشون

ی بارم ی کرم تلخ ک مخصوص بچه ها بود که ناخوناشونو نخورن زدم ب ناخونام‌ولی بازم  ناخونامو جویدم

2731
من اصلانمیتونم ترکش کنم ی مدت مامانم دعاموشت که ناخونامو نجوم چلی بازم شروع کردم ب جویدنشون ی بارم ...

😢

دختر خاله گوجیکم در حد ۶ سالشه 

مامان باباشم سنی ندارن

چون میدونه اونا حساسن و چون بچه جدید به دنیا اوردن  میخواد محبت بگیره   ناخناشو میجوعه تا مامان باباش بگن نخورو بهش اهمیت بدن

میاد خونه ما شروع می کنه به گشنمه گشنمه که خوراکی بدیم بهش 

مامانش گفته نباید تو صورت خواهرش فوت کنه وگرنه میکروب وارد بدنش میشه   یک بار دیدم داره دور از چشم مادرش تو چشای خواهرش فوت می کنه   بعد که ما میگیم خواهرتو دوست داری انقد قربون صدقش میره  اما قشنگ نفرتو حس می کنی 

بچس ولی خنده داره کلا😂

ناخنات درست درست شد الان؟ چند وقت اونجوری بودی؟😂

اره عالی

من از دبستان که خیلی استرسی بودم تا وقتی ۱۸ سالم بود

وارد دانشگاه که شدم دیگه کنارش گزاشتم

ناخونا من کشیده و خوش فرمن ولی ایقد خورده بودم داغون شد. الان خیلی قشنگن

2740
اره عالی من از دبستان که خیلی استرسی بودم تا وقتی ۱۸ سالم بود وارد دانشگاه که شدم دیگه کنارش گزاشت ...

منم دیگه دارم میرم 17. ولی خب خیلی بهتر از دبستان شدم؛ اون موقع داغون داغون بود. الانم بذار عکس بدم.

ناخنا منم ببین اسی

عالی👍 به نظرت ناخنای منم اوکی میشه؟

دوتا از دوستا من داشتن ناخن کاشتن درست شد از سرشون افتاد 

آها مرسی. آخه من نمیخوام بکارم چون نمازم خراب میشه.