2737
2739

توی اینستا پستا رو ببین ، ببین کدوم بهتر درست میکنن ، از رو  دستور پخت همون درست کن

اینجوری نمیشه گفت چون سخته

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخوووری من خوردم بچم افتاد اگه عادت نداری بهیچوجه نخوری

متاسفم که بچه تون افتاد 💔

فک نکنم از اون بوده باشه . خواهرم تو بارداریش غذای دریایی زیاد میخورد هیچیش نشد . میگو سقط کننده نیست

2731

اول بارداری مبارک 

بعد این میگو سوخاری که برات میگم دستور خودم هست ولی عالیه

میگو تمیز شده رو بریز تو ی ظرف گود 

(پودر سوخاری خارجی پانکو رو بریز تو میکسر ی کم له شه و با پودر نان باگت قاطی کن اگر پودر پانکو نداری نون باگت رو خشک کن آسیاب کن یا از بعضی نانوایی ها ها آماده بگیر )

تخم مرغ و پودر سیر و سر قاشق چایخوری بکینگ پودر و فلفل و زردچوبه و ادویه میگو  اگر داری و یقاشق از پودر سوخاری که آماده کردی و ی کوچولو زعفران ( البته الان که حامله هستی حذف کن )

همه رو بریز غذا ساز حسابی مخلوط کن و بریز رو میگوها بزار بالای ۴۰ دقیقه بمونه 

بعد بزن تو پودر سوخاری و بزار تو روغن باشعله ملایم سرخ کن 

اگر میخوای مجلسی بشه ی بار که زدی تو آرد دوباره بزن تو تخم مرغ و دوباره بزن تو آرد و بعد سرخ کن 

قلیه میگو ،سبزی گشنیز و شنبلیله و پیاز و سیر خرد شده رو بریز تو روغن حسابی که سرخ شد زردچوبه و فلفل و ادویه میگو بزن و میگو ها رو اضافه کن بزار حسابی سرخ شه ی قاشق روغن بریز و بعد که سرخ شد دو تا گوجه رنده شده بریز آبش که کشیده شد تمر غذا رو بریز تو آب و حسابی با قاشق له کن و از صافی رد کن و آبش رو بریز تو خورشت ها ،اگر آبش کم بود آب اضافه کن بزار جابیفته 

2740