2733
2734
خب الان که سزارین رو کلا ممنوع کردن مگر در مواقع اضطراری چیکار کنیم؟😢 میگن دیگ خصوصیم قبول نمیکنن&n ...

نه والا دوستای من به تازگی سزارین اختیاری شدن. کافیه پول داشته باشی

همه حرفای پشت سرتون ازحسادت وفشارنیست.شاید واقعا آدم شخمی ای هستین.
نه والا دوستای من به تازگی سزارین اختیاری شدن. کافیه پول داشته باشی

خوشبحالشون شهر ما فامیلمون رفت قبول نکردن هرکار کرد اختیاری نشد طبیعی زایمان کرد مرد و زنده شد

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان که سزارین رو کلا ممنوع کردن مگر در مواقع اضطراری چیکار کنیم؟😢 میگن دیگ خصوصیم قبول نمیکنن&n ...

چرا عزیزم قبول میکنن زیر میزی بده ،فشنگ و بااحترام میبرنت و سز میکنی

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
زایمان خود فشار قبر بود وحشتناااااک هرگز هرگز هرگز به کسی پیشنهاد زایمان طبیعی رو نمیدم ،،الکیه ک می ...

شایدخوب برات بخیه نزدن 

وگرنه همه ی دردابعدازاومدن بچه تموم میشه وتا۳روزخیلی کم سوزش میمونه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
فقط نیم ساعت بخیه هام طول کشید 

من با وجود بی حسی بازم درد بخیه رو‌حس مبکردم

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
چرا عزیزم قبول میکنن زیر میزی بده ،فشنگ و بااحترام میبرنت و سز میکنی

جدی؟ فامیلمون رفت قبول نکردن با زیر میزی هم چون مثل اینکه امتیاز داره برا ماما طبیعی 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
شایدخوب برات بخیه نزدن  وگرنه همه ی دردابعدازاومدن بچه تموم میشه وتا۳روزخیلی کم سوزش میمونه&nb ...

نه عزیزم ماما خصوصی بود خیلی خوب زد،کاربلد بود ،هرکی کنارم طبیعی بود عین من دردش زیاد بود ،من همش خوابیده توخونه غذا میخوردم و کارامو میکردم

واسه من کلا ۱ ساعت و نیم طول کشید تا ۶ سانت درد نداشتم ولی بعدش شورو شد از شروع دردا تا به دنیا اومد ...

دردهای من از چهار سانت به بعد شروع شد 

کیسه آبم و پاره کردن 

بعد از اون در عرض بیست دقیقه زایمان کردم و بچه ام ب دنیا اومد 

بدنم خیلی خوب بود برای زایمان طبیعی

ولی دکترم افتضاح بود

خیلی زیاد بریده منو، در حالی که انعطاف بدن من زیاده خیلی زیاده . مطمئنم بدون برش میتونست ب دنیا بیاد 

همه ی اینا ب کنار ، قرص ها رو کجای دلم بذارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شایدخوب برات بخیه نزدن  وگرنه همه ی دردابعدازاومدن بچه تموم میشه وتا۳روزخیلی کم سوزش میمونه&nb ...

واسه من برش و بخیه بیرونی نداشتم فقط بخیه زیابایی بود از داخل که تا سه ماه درد و سوزش داشت هی فک میکردم مال بخیس نگو جای بخیه ها گوشت اصافه دراومده بود درد اونا بود

جدی؟ فامیلمون رفت قبول نکردن با زیر میزی هم چون مثل اینکه امتیاز داره برا ماما طبیعی 

والا شهر ما همه پول میگیرن انجام میدن 

نه عزیزم ماما خصوصی بود خیلی خوب زد،کاربلد بود ،هرکی کنارم طبیعی بود عین من دردش زیاد بود ،من همش خو ...

واای اینطوری خیلی بده .من دوتازایمان طبیعی داشتم سرهردوخیلی راحت کاراموانجام میدادم وهمش راه میرفتم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
من با وجود بی حسی بازم درد بخیه رو‌حس مبکردم

منم حس میکردم 

خیلی وحشتناک بود 

😭😭😭😭😭😭

فکر کن اون لحظه قرص دادن بهم 

عطش شده بودم تب و لرز شدید داشتم

حتی نمیتونستم حواسم و ب بچه بدم 

فقط رفته بودم زیر سه تا پتو داشتم بشدت می لرزیدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بستگی به بدن داره 

۲تا طبیعی اوردم برام عالی بود خیلی خیلی راضی بودم خیلی بخیه نخوردم 

فرزندم، دلبندم ،عزيزتر از جانم از ملالتهاي اين روزهاي مادري ام برايت ميگويم... از اين روزها که از صبح بايد به دنبال پاهاي کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگيرم تا زمين نخوري.به کارهاي روي زمين مانده ام نميرسم اين روزها که اتاقها را يکي يکي دنبال من مي آيي، به پاهايم آويزان ميشوي و آن قدر نق ميزني تا بغلت کنم، تا آرام شوي.اين روزها فنجان چايم را که ديگر يخ کرده، از دسترست دور ميکنم تا مبادا دستهاي کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتي و نااميدي سر برگرداندنت را ميبينم که سوپت را نميخوري و کلافه ميشوم از اينکه غذايت را بيرون ميريزي.هرروز صبح جارو ميکشم، گردگيري ميکنم، خانه را تميز ميکنم و شب با خانه اي منفجر شده و اعصابي خراب به خواب ميروم.روزها ميگذرد که يک فرصت براي خلوت و استراحت پيدا نميکنم و باز هم به کارهاي مانده ام نميرسم...امشب يک دل سير گريه کردم.امشب با همين فکر ها تو را در آغوش کشيدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهاي پيش رو فکر کردم و غصه مبهمي قلبم را فشرد...تو روزي آنقدر بزرگ خواهي شد که ديگر در آغوش من جا نميشوي و آنقدر پاهايت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور ميشوي و من مينشينم و نگاه ميکنم و آه...روزگاري بايد با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بيايي و من يک فنجان چاي تازه دم برايت بياورم و به حرفهايت با جان گوش بسپرم تا چاي از دهن بيفتد....روزي ميرسد که از اين اتاق به آن اتاق بروم و خانه اي را که تو در آن نيستي تميز کنم. و خانه اي که برق ميزند و روزها تميز ميماند، بزرگ شدن تو را بيرحمانه به چشمم بيآورد.روزي خواهد رسيد که تو بزرگ ميشوي، شايد آن روز ديگر جيغ نزني، بلند نخندي، همه چيز را به هم نريزي... شايد آن روز من دلم لک بزند براي امروز...روزي خواهد رسيد که من حسرت امشبهايي را بخورم که چاي نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ريخته و سوپ و بازي و... به خواب ميروم... شايد روزي آغوشم درد بگيرد، اين روزها دارد از من يک مادر به شدت بغلي ميسازد...! اين روزها فهميدم بايد از تک تک لحظه هايم لذت ببرم.

دروغه

خصوصي بدون اينكه بپرسه عمل ميكنه

راحت بي دردسر

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706