2733
2734

؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من معمولا بعد از صبحانه میرم باشگاه

صبحانه چی میخوری؟

بهم ایده میدی🥲🙏

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
من معمولا بعد از صبحانه میرم باشگاه

چند ساعت بعد از صبحانه میری؟

من پیاده روی میرم‌ صبح ها  قبل صبحانه البته

هر روز؟

چند دقیقه ؟

صبحانه چی میخوری؟ بهم ایده میدی🥲🙏

مربا

شکلات صبحانه

کره بادام زمینی

از این جور چیزا

چیزای سبک بخور که زود خسته نشی

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️
هر روز؟ چند دقیقه ؟

هر روز 

هدفم ۵۰۰۰ قدمه ، بیشتر بشه بهتر ، نشد هم اشکال نداره فرداش . تایم ندارم . اگر جلسه و کار مهم نداشته باشم دو ساعت وگرنه نیم ساعت هم شده گاهی

گاهی اگر جلسه و دادگاه داشته باشم زودتر میرم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree