2752
2734

از هرلحاظ به زندگیم نگاه میکنم افتضاحه.حداقل کسیکه زندگی سگی مثل من داره دور و برش شلوغه و لحظاتشو اینجوری نمیگزرونه

نه دوستی دارم نه دوست پسری نه اکیپی نه خانواده درست درمونی

دلم پر میکشه مثل بقیه که میشینن با خانوادشون سر یه سفره میگن و میخندن

دلم پر میکشه مثل کسایی که دوستای خوب دارن و میرن دور هم شادی های کوچیک و خنده از ته دل دارن

دلم پر میکشه برا کسایی که پارتنر خوب دارن و خوشن

انقدر تنهام که هیچکسو مثل خودم ندیدم

دیگه به هیچی باور ندارم.انقدر بی عدالتی عجیبه...

با چشمای گریون دارم مینویسم.شاید تموم کردم این زندگیو

کاش جراتشو داشتم

خب دوست پیدا کن باهاش برو بیرون تفریح  قطعا  هستن کسایی که شرایطش مثل تو باشه و دنبال دوست باشن.

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه الان زندگيشون همينه..

اون درصدي ك اسم بردي خيلي كم هستن.

زندگيا بخ سمت تنهايي رفته ديگه

حداقل تهران ك من هستم

اطرافيانم مشغول كار و درس

نه مهماني نه دورهمي هيچي.

ولي افسرده هم نيستن

شايد ي روزايي تنهايي و روزمرگي قشار بياره

ولي خب شرايط زمانه همينه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
همه الان زندگيشون همينه.. اون درصدي ك اسم بردي خيلي كم هستن. زندگيا بخ سمت تنهايي رفته ديگه حداقل ...

حداقل اطرافیانم دوس پسر دارن با اون خوش میگزرونن

یا خانواده درست و حسابی دارن میرن سفر

من خیلی تنهام خیلی

پول سفر دارم ولی کسو ندارم باهاش برم و این واقعا وحشتناکه...

حداقل اطرافیانم دوس پسر دارن با اون خوش میگزرونن یا خانواده درست و حسابی دارن میرن سفر من خیلی تنه ...

دوس پسر به درد نمیخوره به جز شکست عشقی و بدبختس میزی نداره 

بجاش برو سر کار پولی بیاد دستت تا کلی تفریح کنی.دوست هن سر کار پیدا میکنی  با همون ها میری تفریح

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
دوس پسر به درد نمیخوره به جز شکست عشقی و بدبختس میزی نداره  بجاش برو سر کار پولی بیاد دستت تا ...

سرکار میرم.میگم که پولم دارم برای سفر

همه زندگیم مشکلم نداشتن همراه خوب بوده

دوستام شدیدا محدودیت خانوادگی دارن ازینا ک ۸ باید خونه باشن

باهاشون اصلا خوش نمیگزره

نمیدونم دوست خوب از کجا پیدا کنم

حداقل اطرافیانم دوس پسر دارن با اون خوش میگزرونن یا خانواده درست و حسابی دارن میرن سفر من خیلی تنه ...

شما قسمت خوشگذروني با دوست پسرو ميبيني

چالش هاش ميدوني چقدره؟

من شوهر دارم

بچه دارم

يك جين فاميل دارم

سفر/ خريد/ تنهايي ميرم..

خيلي هم برام لذت بخشه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شما قسمت خوشگذروني با دوست پسرو ميبيني چالش هاش ميدوني چقدره؟ من شوهر دارم بچه دارم يك جين فاميل ...

خب ببین همین دلگرمی که اونارو داری باعث میشه حس تنهایی نکنی

ولی وقتی برات تبدیل به اجبار باشه عذاب اوره عذااااب

خب ببین همین دلگرمی که اونارو داری باعث میشه حس تنهایی نکنی ولی وقتی برات تبدیل به اجبار باشه عذاب ...

من مجرد هم بودم همين بودم.

از اول ك ب شوهر و بچه خلق نشدم!

تازه مادرمم جوان فوت شده..

ميدوني بي مادري يعني چي؟

شما طرحواره غلطي داري

بايد خودتو درمان كني

من مجرد هم بودم همين بودم. از اول ك ب شوهر و بچه خلق نشدم! تازه مادرمم جوان فوت شده.. ميدوني بي م ...

خدا رحمتشو کنه گلم..

اره میدونم افسردگی و... دارم.شدید

و دقیقا عوامل محیطی باعثش شدن به مرور زمان

الان بی حس شدم نا امیدم عصبی ام داغونم در کل

میترسمم برم روانپزشک فقط هزینه کنم و فرقی نکنم 

2706