2733
2739

اولش بهتون بگم که اصلا محتاج و پیر و عاجز و اینا نیستن هیچیشون نیس

حالا ۲ هفته درمیون دعوت میکنه منم میدونم دیگه اینا اهل اینکارا نیستن چون قبلت از این خبرا نبود همشو شوهرم میکنه... خودش میگه منو با زنم دعوت کنید میدونمم صد در صد وسایلارم همشو شوهرم میگیره بعد من یه جاری دارم که شوهرش هم از شوهرم ۱۰ سال بزرگتره ازش هم خوشم نمیاد به عنوان یه جاری بزرگتر هیچوقت دعوتم نکرده پاگشامم نکرده خودم نکرده هیچی...  بعد حالا شوهر من میگیره همه چی میبره خونه مادرش مادرش درست میکنه بعد این جاری رو مخه منم همیشه اونجاس... میشینه کوفت میکنه

زور داره دیگه برادرشوهر بزرگتر جاری بزرگتر اینجوری باشه و انقدر فرصت طلب! 

نرو مگه مجبوری بری 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

به کام خودشون و به نام خودشون

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو صدقه خودت و شوهرت *

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2740

خب به شوهرت بگو ک راضی نیستی اینکارو بکنه بگو مگه من میرم خونه مادرم چیزی خرید نیکنم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
مقصر همسر خودتونه. حالا خوبه شمارو هم دعوت میکنه. خدارو شکر کن که خودشون تنهایی نمیخورن

همسرم میخواد اسم مادرشو بزرگ کنه و این وسط جاری و برادرشوهرمم از فرصت استفاده میکنن باز حالا خودشون خپب باشن حرفی نیس... آخه نیستن.......  مقصرم اون مادرشوهر احمقمه

مثه شوهر من انگار شده مسیول برآورده کردن عقده ها و نیازهای خونواده ش 

من ک زنشم ب چشمش نیستم اما تا بحث خوشی و تفریح و سفر و خوردن هست خونواده ش باید باشن

در حالیکه زنش هیچی ازش ندیده و هیچی نکرده 

خب به شوهرت بگو ک راضی نیستی اینکارو بکنه بگو مگه من میرم خونه مادرم چیزی خرید نیکنم

چی میشه گفت دیگه باز حالا بگیره بااااااشه فقط مادرشو پدرش یخورن حرفی ندارن ولی این مفت خوراااا این جاری منفورم اعصابمو خورد میکنه

خسیس نیستم و بحث خوردن نیس ولی خانواده شوهرم خیلی بدرد نخورن

همسرم میخواد اسم مادرشو بزرگ کنه و این وسط جاری و برادرشوهرمم از فرصت استفاده میکنن باز حالا خودشون ...

مردا مادراشون رو دوست دارن کاری نمیشه کرد. با سیاست فقط باید باهاشون راه بیای

مردا مادراشون رو دوست دارن کاری نمیشه کرد. با سیاست فقط باید باهاشون راه بیای

خودشم میریم خونه مادرش محلم نمیده برادرشوهرم میشینه پیش جاریم باهاش حرف میزنه ولی شوهر من هیچی نمیدونم چیکار کنم خیلی این قضیه اذیتم میکنه