2733
2734

میشه در من ک دیگران جذبم بشن 

بچه ها من اصلا سروربون ندارم اما مودبم همه هم میگن 

قیافه ام خوبه اما عالی نیست اندامم هم قد بلند و تقریبا توبر و اندام گلابی البته چاق نیستم (توهین نشه ب تپل ها خیلیا هستن اندام تپل دارن و خیلی با نمکن )

اما بخدا تعریف نباشه از خود از ی مجلسی رد میشم همه بهم زل میزنن و خیلی نگام میکنن خب بنظرتون دلیلش چیه 

#‍ لطفا نگید عکس بزارم نمیتونم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یوزارسیف وارد شوددددد

واقعا ک من ک گفتم قیافه معمولی دارم و از خودم تعریف نکردم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

من خودم بشخصه اخلاقم اینه از رو بیکاری تویه مجلس یکی ک وارد میشه بهش نگاه کنم تا لحظه اخر😂

نمیتونیم چشم بند بزنیم ک

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......