2733
2734
عنوان

خانما یه لحظه میاید من خیلییی....

74 بازدید | 7 پست

خانما یه سوال دارم ازتون 

چرا باید آدما انقد حسود باشن چرا باید انقد حرف حدیث داشته باشن

واقعا حالم خیلی بده.    

مت فامیلامون خیلی بدن خیلی حرف حدیث دارن 

خیلی دخالت می کنن  برام مهم نیست نظرشون اصلا. ولی واقعا جای تاسف داره

متاسفانه همه جا همینه 

ربطی ب شهر و  شهرستان و روستاهم نداره

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه همه جا همینه  ربطی ب شهر و  شهرستان و روستاهم نداره

واقعا فامیلای ما شورشو در آوردن چون مثل خودشون نیستیم بلدیم رفتار کنیم همه بدشون میاد بعد اینجوری هستن میان خونمون محبت می کنن بهمون بعد پشت سرمون حرف می‌زنند

2731
ما یه فامیل داریم جلو رو بغلت میکنه میگه گلی پشت سر شنیدم دقیقا گفته عقب افتاده واگذارش به خدا الکی ...

همون فامیلمون پسر خودش طلاق گرفت هیچ کس جرات نداشت چیزی بگه پشت تک تک فامیل حرف زد فلانی شوهرش ولش کرده طلاق گرفتع اون یکی شوهرداری بلد نبود معلوم بود از اول طلاق میگیره ولی پسر خودش بی عیب خدایی بود آخرشم سه سال بعد عروسش دوباره برگشت ما که پشت سر کسی کاری نداشتیم سرمون پایین بره دیگه بالا نمیاد

ما یه فامیل داریم جلو رو بغلت میکنه میگه گلی پشت سر شنیدم دقیقا گفته عقب افتاده واگذارش به خدا الکی ...

بخدا ما خسته شدیم.    انقد حرف حدیث دارن داداشم مجرده

خیلی پسره خوبیه.  کار داره درآمد داره

ولی هنوز زن نگرفته.     گیر دادن بهش چرا زن نمیاری

ما چون بلدیم رفتار کنیم.   برای همین اینجوری رفتار می کنن همه شون خودشون بو گندو حال به هم زن هستن

اصلا دل شون نمیاد هیچ خرج کنن

ما میریم بیرون استوری میزاریم همه زنگ میزنن کجاید.فلان آه خیلی بدن 

همون فامیلمون پسر خودش طلاق گرفت هیچ کس جرات نداشت چیزی بگه پشت تک تک فامیل حرف زد فلانی شوهرش ولش ک ...

مال ما هم همینن ما هم بلدیم حرف بزنیم ولی من خودم به شخصه دوست ندارم مثل اونا باشم هیچ وقت خوشم نمیاد از غیبت حدیث.  حس حسودی

اینا یعنی.     خیلی بدن 

2740