2733
2734

یکی دیر به دیر بیاد خونه ی آدم درسته ولی برای مهمون هایی که هرماه میان چند مدل غذا شیرینی و بستنی و همه چی میگیره من میگم نگیر وقتی الان تو وضعیت مالی خوبی نیستیم واجب نیست برا کسی که حتی واسه یه ساعت میاد خونه ادم،ادم آنقدر خرج کنه میگه نه من به مهمونم می‌خوام احترام بذارم! فکر می‌کنه مهمون با غذا و خوردنی احترام مهمون حفظ میشه وقتی هم من میگم نگیر فکر می‌کنه از رو بدجنسی میگم 😒😒

ثوصیثه صوثیص

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باهاش دوستانه حرف بزن 

بخوای رییس بازی درمیاری نمیشه 

مثلا بگو شیرینی نگیر تو خونه ی مدل دسر راحت یا کیک بپز 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

دم شوهرت گرم ماهمیشه اینطوریه احیانا داداش من نیست🤔

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
واقعا حق گفتی وحق داری 👍

توهمون امیرعباس معروفی🤔

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
صداشو درنیار 

چقدمیدی 🙄😉

نامردیه 😑

همینه که هست😉

خواهشا 🤫🙏🌹

قربونت داداش کوچیکه هواتودارم😎

2706