2733
2734
عنوان

کیا مشکل گوارش دارن بیان؟

100 بازدید | 26 پست

دکتر رفتین 

من چندتا دکتر رفتم همه گفتن سندروم روده تحریک پذیر اخه من گوارشم مشکل نداشته یه سالو نیمه خرابه میترسم تشخیص دکتر اشتباه باشه 

جدیدا بعد بعضی غذاها ببخشید اسهال میشم منتمام عمرم یبوست داشتم 

تو اینترنت خوندم ممکنه سرطان باشه نکنه دکتر اشتباه کرده  کاش میشد دلم راحت بشه حتی برام آزمایشم ننوشت

به حکمتش دل بسپار(خدا)

عزیزم من مشکل گوارش دارم

منتها زخم روده که بهش میگن کولیت یا همون ای بی دی ibd

بله شما روده تحریک پذیر دارید نه بابا زیاد مهم نیست این همه نگزانی نداره

فقط اعصاب خیلی روت تاثیر داره کنترلشکن

تا تو به داد من رسی من به خدا رسیده ام حکایت رفیقای امروزی😊

وقتی دکتر تشخیص داده حتما تشخیصشون درسته دیگه 

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من مشکل گوارش دارم منتها زخم روده که بهش میگن کولیت یا همون ای بی دی ibd بله شما روده تحریک ...

اخه اصلا اعصاب روش تاثیر نداره 

شما کلونوسکوپی شدی؟

اگه سرطان باشه چی از فکرم نمیره بیرون

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2731
عزیزم من مشکل گوارش دارم منتها زخم روده که بهش میگن کولیت یا همون ای بی دی ibd بله شما روده تحریک ...

پس همدردیم منم ibd دارم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
آخه هیچ آزمایشی ندادن  یه داخلی رفتم یه فوق گوارش

بای من کلونوسکوپی انجام داد بعد از نمنه رو دادم آزمایشگاه تشخیص ای بی دی دادن

سنتون زیر ۳۰ سال هست؟

2740
از کجا فهمیدی علائمت چیبود؟ من شکمم سنگینه سونو دادم چیزی نبود

کلونوسکوپی و نمونه برداری از روده 

بای من کلونوسکوپی انجام داد بعد از نمنه رو دادم آزمایشگاه تشخیص ای بی دی دادن سنتون زیر ۳۰ سال هست؟

۳۱سالمه علائمت چی بودن؟من ناراحتی قلبی دارم حوصله دردسر کلونوسکوپی ندارن باید نامه دکتر قلب ببرم برام دردسره 

از یه طرفم میگم اگه قلبمو عمل کردم بعد رودم مشکل داشت بدبخت میشم چون با ید رقیق کننده خون بخورم 

به حکمتش دل بسپار(خدا)

علائم داشتم دیگه ببخشید در عین یبوست اسهال بودم همش توی دستشویی بودم خونریزی از روده داشتم بیچاره شده بودم

۳۱سالمه علائمت چی بودن؟من ناراحتی قلبی دارم حوصله دردسر کلونوسکوپی ندارن باید نامه دکتر قلب ببرم برا ...

آها گفتم شاید سنتون کم بوده کلونوسکوپی انجام نداده دکترتون

علائم داشتم دیگه ببخشید در عین یبوست اسهال بودم همش توی دستشویی بودم خونریزی از روده داشتم بیچاره شد ...

من کلا خیلی برم دسشویی روزی ۳بار یبارش یبوسته یبار اسهال گاهی 

خونریزی دوبار داشتم اونم از همورئید بود 

شکم درد هم داشتی؟ من هر از گاهی شکم درد میگیرم موهای بدنم سیخ میشه 

دکتر گفت اگه مشکلی بود لاغر میشدی

به حکمتش دل بسپار(خدا)