2752
2734

کار من آنلاینه و حدود یک ماهه زیاد سراغش نمیرم هیچ انگیزه ای ندارم و درآمدم شده صفر 

قسط دارم ک باید جور کنم 

از طرفی یکم پول داشتم ک رفتم مانتو گرفتم هفته پیش 😐

چیکار کنم 

حس میکنم قفل شدم انگار طلسم شدم هیچ واریزی برام نمیاد 

قبلا اینجوری نبود هیچوقت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ماهی دو نیم حقوق میگیرم با روزی ۶ ساعت کار

همش دستم تو جیب بابامه خیلیییی حالم بده

خوشا آنان که در گهواره مردن 🖤 که بویی از غم دنیا نبردن گذشته فریبم داد حال عذابم میدهد از آینده وحشت دارم🖤
2731

چون طبق حس و حالت کار می‌کنی 

تو در هر صورت باید کارتو انجام بدی ، چه حال داشته باشی چه نه

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

من شغلم ازاده و بازار تو ۶ ماه اول سال ب طرز عجیبی بده

و حوزه شغلیم سوشال مدیا و فضای مجازیه دوست داشتین میتونم بهتون راهکار بدم برای کسب و کار انلاین

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
من شغلم ازاده و بازار تو ۶ ماه اول سال ب طرز عجیبی بده و حوزه شغلیم سوشال مدیا و فضای مجازیه دوس ...

بفرمایید 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
من شغلم ازاده و بازار تو ۶ ماه اول سال ب طرز عجیبی بده و حوزه شغلیم سوشال مدیا و فضای مجازیه دوس ...

منم همین حوزه ام عزیزم 

خیلی بد شده دیگه دارم میترسم با اینکه اوضاع خیلی بده هیچ تلاشیم دیگه نمیکنم انگار رفتم تو شوک درم نمیام 

من خونه دارم درآمد صفر.حتی میخوام پول اسنپ بدم زنگ میزنم همسرم آنلاین ب کارت طرف میزنه.فک کن هزینه اسنپ بعضی مسیر ۱۵ هزار بعضی ۲۷ تومن بشه هم ندارم.لباس هم واسم نمیخره آخر هفته میشه میگه مث پیرزنا چرا اینو پوشیدی.میگم پول بده میگه ندارم.

خودمم بد عادتش دادم.برای خودش خرج میکنه ولی برای من نه.من حتی زمستون با اینکه شهرمون کوهستانی فوق العاده سرده پالتو نداشتم خواهرم پالتو کهنه شو داد بهم کفش هام سوراخ بود آب میرفت از زیرش،ولی هیچی نمیگم فقط تو خودم میریزم.نمیدونم چرا منو خدا زن آفریده.آخه حقوق قانون کاری کفاف نمیده.حس میکنم زنانگی مو از دست دادم از بس بی پولی فکر غصه

2706