2737
2739
عنوان

اگه مهریه کامل بخشیده شه

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 75 پست

ی چیزی بهت بگم 

طلاق خیلی سخته مخصوصا برگردی خونه پدرت 

خیلی فکر کن من تو زندگیت نیستم خبر از هیچی ندارم اما اینو میدونم ک طلاق مشکلات خودشو داره اینطور نیست ک جدا بشی همه چیز به ساز تو باشه حرف باید بکشی نگاه بد باید تحمل کنی سرزنش و نصیحت اطرافیاتت همه هست ب جز همه اینا پدر مادرتم سر راحت ب بالش نمیذارن دیگ دغدغشون میشه دخترشون اگ واقعا زندگی با شوهرت از همه اینا سختره جدا شو اگ نه خرابش نکن عجله نکن چون میگی استقلال مالی ندارم مهرمم میخام ببخشم اگ خونه داشتی حقوق داشتی دستت تو جیب خودت بود خیلی فرق میکرد نمیگم همه چی پوله ها اما نبودنش تحمل سختیهارو مشکل میکنه

حالم خیلی بده داغونم

خب عزیزم پای زندکیت وسطه حق داری اما تو هنوز فرصتهای طلایی داری از دستش نده نه لج کن نه احساساتی تصمیم بکیر شده شب نخوابی فکر کنی بکن ببین ی کاری کن ک پشیمون نشی بگو خدایا هر چی صلاحمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی چیزی بهت بگم  طلاق خیلی سخته مخصوصا برگردی خونه پدرت  خیلی فکر کن من تو زندگیت نیستم خ ...

ببخشید نمیخام دلتو خالی کنم من فقط درکت میکنم میفهممت کامل ببین خاله من طلاق گرفت اما انقدررررر سختش شد ک دوباره برگشت ب شوعر خودش اما الان شوهرش زبونش درازه سرکوفتم به مشکلات قبلیش اضافه شد

خب عزیزم پای زندکیت وسطه حق داری اما تو هنوز فرصتهای طلایی داری از دستش نده نه لج کن نه احساساتی تصم ...

واقعا نمیدونم چیکار کنم اولش من ترکش کردم فقط واسه اینکه یه تکونی به خودش بده ولی الان اون ترکم کرده هیچ کاری دیگه از دستم بر نمیاد فعلا به خانوادم نگفتم چند روز دیگه ببینم چی میشه

2731
واقعا نمیدونم چیکار کنم اولش من ترکش کردم فقط واسه اینکه یه تکونی به خودش بده ولی الان اون ترکم کرده ...

ب نظرم فعلا نگو پای دیگران بیاد وسط بدتر میشه شاید لج کرده باهات یا بخاطر غرورش اینکارو کرده اگ نمیخواستت تا الان اومده بود جنجال به پا کرده بود همه هم میفهمیدن اما اونم پنهان کرده

2740
اره هم به غرورش برخورده هم لج کرده همه بفهمن هم نمیاد از خانوادم میترسه

همین ترس بگیر دستت نزار بفهمن تا پقتی نمیدونن میترسه بدونن حرف بره بیاد بحث بشه حرمتا شکسته بشه دیگ همه چی خراب میشه 

2706