2752
2734
عنوان

جاری سبک ولی دوسش دارن💔

385 بازدید | 28 پست

یه جاری دارم خیلی حاضر جواب یعنی سریع جواب خوانواده شوهر رو میده آنقدر عزیز ازش تعریف میکنن همه جا بعد من کلی کار براشون کردم هم من هم خانوادم شدم بلای جون همشون حتی شوهرم(عقدم) این جاریمم خیلی سبک و زبون بازه عکساشون و دیدم تو عکس شوهرم و جاریم دست رو شونه هم گذاشته بودن و...

هر چقدر به هر کی خوبی کردم شدم آدم بده دلم خیلی گرفته💔

عروس هر چی پروتر عزیزتر

اندوه بلند روزگاریم همه🖤با ماتم و اشک، همجواریم همه🖤داغ تو شکست قامت ایران را🖤چون ابر بهار سوگواریم همه🖤                                                                                     📧گفتینو👈   https://www.goftino.com/c/S8Wf7D          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخدا هر کی خوبی می‌کنه به خانواده شوهر بدی میبینه ، واقعا چرا ؟؟؟

تو هم مثل جاریت بشو چند وقت تا هم بفهمم اسکل نیستی هی کار کنی براشون و هم اینکه بفهمن تو هم میتونی مثل جاریت حاضر جواب باشی 

یه مرزی هست بین خوب مطلق بودن و بد مطلق بودن که باید اونجا باشی

خوب و همیشه نایس باشی باختی

آدما از آدمای خوب به عنوان تزویر و خودشیرین و دستمال کش و احمق یاد میکنن

افرین ایشون خیلی هم پرو هستن ولی من خجالتی 😐

بیا عوض بشیم 

من از تو بدترم 

جلو همه زبون دارم جز خانواده شوهر بس که وقیح هستن

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2740

مشکل ازشماست ،خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند، جاری شما سیاست داره و میدونه کی حرفشا بزنه ،کی خود شیرینی کنه، ولی شما فکر میکنید باخوبی کزدن زیاد میتونید دل بقیه را بدست بیارین، اینا از من بیاذ داشته باش لطف مکرر همیشه میشع حق مسلم، شما همیشه خوبی میکنید واگر یکباز بخوایید ازخودتون دفاع کنید میشید ادم بده، چون کسی ازشما انتظار بدی و زبون درازی نداشته ،ولی حاری شما همبشع زبون درازه ولی اگر یکبار کار خوب کنه انقد بچشم همه میاد کارش، چون کسی ازش انتظار خوب بودن نداشته

بخدا هر کی خوبی می‌کنه به خانواده شوهر بدی میبینه ، واقعا چرا ؟؟؟ تو هم مثل جاریت بشو چند وقت تا هم ...

خیلی خوبی کردم خیلی یعنی بگم چیکارا کردم بهم فوحش میدین از بس سادم