2752
2734
عنوان

حس ششم؟

200 بازدید | 45 پست

سلام.من احساس میکنم حس شیشمی باشم،توی ۱۴-۱۵سالگیم خیلی دنبال اینجور مسائل بودم و اطلاعاتم راجبش قویه،اینو میدونم که ارتباط با اونا اصلا شوخی بردار نیست.میدم.(بقیه‌شو زیرهمین تایپیک میگم جانمیشه)

دژاوو که میدونید چیه؟اسم باکلاس همون صحنه‌هاییه که وقتی تو موقعیتش قرار میگیریم انگار واسمون آشنان و انگار دیدیمش.

خب این عادیه همه مون داریم ولی واسه من خیلی زیاده.یعنی من وقتی یه صحنه اینشکلی واسم پیش میاد و واسم آشناست با خودم میگم عه الان زنگ خونه رو میزنن و کمتر یکی دو دقیقه همین اتفاق میوفته!

چیزای زیادی بهم الهام شده،مریضیه مادرم که اول گفتن زخمه ولی من حس می‌کردم سرطان باشه و واقعا همینطوری بود.و بهبودش که توی مدت تقریبا کوتاهی بهبود پیدا کرد.یا اینکه توی عروسی عموم همش بی حال بودم و شب قبلش خواب دیده بودم که توی همون عروسی گریه میکنم و اتفاقا به عمه‌م گفتم و گفت گریه تو خواب خوبه ولی اینطوری نبود،همون شب ماشین یکی از عمه هام چپ کرد و پسره 1ساله‌ش فوت کرد.نمیدونم اسم اینا چیه.شما اطلاعی دارید؟میترسم چون شدیدا میدونم اگه واقعا حس ششم یا چشم سومم فعال باشه چیزای خوبی در انتظارم نیست.شمام که سوالی داشتید جواب  میدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دژاوو که میدونید چیه؟اسم باکلاس همون صحنه‌هاییه که وقتی تو موقعیتش قرار میگیریم انگار واسمون آشنان و ...

عع دژاوو رو گفتی یادم افتاددد

خواهر منم عین توعه...میگفتا ولی میگفتم حتما اشتباه میکنه ولی انگار بعضی ادما ایتجورین

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2731

نگران نباش سعی کن ازاین نیرودرست استفاده کن میدونم سخته ولی کنترلش کن بایدخیلی قوی باشی که اسیب نبینی به کسی هم نگو فقط به ادمایی که مثل خودت هستن وشرایطتودرک میکنن 

گاهی انسانم آرزوست
نه دیگه من نه شمارو دیدم نه چیزی ازتون میدونم که بخام جواب بدم🥲

اسم اینا از خودم بگم میتونی بگی بچم چیع؟؟چون جنسیتشو نمیدونم

اسمم رقیه ۲۰ سالمه و اینا البته چن روز دیگ میشم ۲۰ سال

چیزی ام لازمه بگم؟؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
عع دژاوو رو گفتی یادم افتاددد خواهر منم عین توعه...میگفتا ولی میگفتم حتما اشتباه میکنه ولی انگار بع ...

اصلا نمیدونم اسم حسم چیه ولی انگار از قبل همه چیزو راجب زندگیه خودم میدونم😐

2706