2752
2734

آنقدری ضعیف وناامید وبیمارم ک دیگه به آینده امیدی ندارم،واگر بخواد اینطوری سپری بشه باقی عمرم و الکی جسم و روحمو حمل کنم به بطالت و افسردگی .واقعا نمیخوام اینو دیگه نمیتونم تحمل کنم حتی نمیتونم کارای روزمره انجام بدم .

بنظرتون آینده ای جلو روم هست ؟

این سال آینده میرم جای جدید .آدمای جدید .یا اصلا کسی منو دوست می‌دارع در آینده ؟

اتفاق جدید یا خاصی رو تجربه میکنم ؟هر چی حس میکنین میشع بگین لطفاً 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استارتر آیه قرآن به صورت تصادفی تو نت میزنم میاره برات بگیرم؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
من حس ششم نیستم ولی هر جوری که خودت فکر کنی و حس مثبت داشته باشی و براش تلاش کنی همون پیش میاد 

دقیقا موضوع همونه یه چیز ریشه ایه من به معنایی واقعی بیمار روحی شدم همه از بچگی شروع شده 

ودیگع نمیتونم به هیچ چیز حس مثبت داشته باشم 

دقیقا مشکل همونه ذهن من دیدگاهی ک من دارم باعث شده الان من تو این شرایط باشم 

ولی نمیتونم دید گاهمو عوض بکنم همینجوری عوض نمیشع 

باید شرایطم عوض بشه .سعی میکنم تلاش بکنم ولی بخاطر ذهنم وناامیدی نمیتونم دووم بیارم همش تلاش میکنم ول میکنم  ومیرسم به سر نقطه 

بریدم واقعا 

دقیقا موضوع همونه یه چیز ریشه ایه من به معنایی واقعی بیمار روحی شدم همه از بچگی شروع شده  ودیگ ...

واقعا شخصیت و تفکر آدم خیلی تحت تاثیر دوران کودکی و نوجوانیه وقتی که خودمون تو شرایطی که زندگی میکردیم دخیل نبودیم و فقط تاثیر می‌گرفتیم. منم خیلی مشکلات دارم و مدتها عین تو فکر میکردم ولی بعد دیدم واقعا فقط خودمم که میتونم یه خودم کمک کنم کتاب معجزه شکرگزاری رو بگیر بخون یا پادکست هاشو گوش بده بعدم واسه زندگیت روتین منظم داشته باش سرتو شلوغ بکن حالت بهتر کیشه

نا زمانی که شرایطت رو‌ کامل و واقعی نپذیری هرجا بری آسمونت همین رنگه.

اون روزی که مشکلاتت رو بغل کردی و باهاشون رفیق شدی و خو گرفتی

اول آرامش میاد سراغت

بعد شادی

بعد امید و آینده.

نگتا وقتی که بجنگی زجر میکشی.

توی هر شرایطی که هستی سعی کن بهترین خودت توی همون لوِل بشی.

خلاصه ی آفرینش همینه👇🏽

هر کجا کاشت خدایت؛ گُل بده.

امیدوارم زودتر ب آرامش برسی.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
نا زمانی که شرایطت رو‌ کامل و واقعی نپذیری هرجا بری آسمونت همین رنگه. اون روزی که مشکلاتت رو بغل کر ...

چقدر قشنگ بود ...

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
نا زمانی که شرایطت رو‌ کامل و واقعی نپذیری هرجا بری آسمونت همین رنگه. اون روزی که مشکلاتت رو بغل کر ...

عزیزم منو هم میگییی چ زایمانی میکنم کدوم ماه ؟ 

کلن حدس بزن اگع اشتباه باشع عیب ندارععع

میشه برا نی نی تو دلیم صلوات بفرستید🥺❤️
عزیزم منو هم میگییی چ زایمانی میکنم کدوم ماه ؟  کلن حدس بزن اگع اشتباه باشع عیب ندارععع

عزیزم من واسه اون خانم هم حدس نزدم

کلا اولین تاپیک حس ششم بود که اومدم و جواب دادم

شمام ورزش کن

سالمخوری کن

رحم‌ت رو گرم کن.

حال خودتو و آرامشت رو حفظ کن

انشااله زودتر مادر میشی‌

عزیزم منو هم میگییی چ زایمانی میکنم کدوم ماه ؟  کلن حدس بزن اگع اشتباه باشع عیب ندارععع

وای عزیزم شما بارداری😍 مبارکه.

تا میتونی راجع به تربیت فرزند و مراقبتهای مادر و نوزاد اطلاعات کسب کن تا استرست کم بشه و حالت بهتر باشه‌

عزیزم من واسه اون خانم هم حدس نزدم کلا اولین تاپیک حس ششم بود که اومدم و جواب دادم شمام ورزش کن ...

عزیرم من باردارم کلن استراس زایمان داشتم😅😂فدات

میشه برا نی نی تو دلیم صلوات بفرستید🥺❤️