2752
2734
عنوان

جهشی خوندن از دهم به دوازدهم؟

183 بازدید | 23 پست

دخترم پایه ی دهمش قویه سومشم جهشی خونده میگه که یازدهم و اکه از خرداد که امتحانا شروع میشه خوب بخونم تا شهریور قطعا نمره ی خوبی ازش میگیرم 

ودخترم درساش رو یادش میره یعنی مثلا درس ۲ ماه پیشش خیلی خوب یادش نمیونه 

میگه که اینجوری بخونم درسا تو ذهنمن و نمره ی خوبی میگیرن

دوازدهمم غیر حضوری بر میدارم تا تو خونه سه سالو مرورو کنم 

اینجوری یه سالم پشت کنکور بمونم باز چیزی نمیشه بازم جلوعم از بقیه

نظر شما چیه؟

کاربری دست ۳ تا خواهره❤

اشتباه میکنه 

امتحانات نهایه خسته میشه 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اشتباه میکنه  امتحانات نهایه خسته میشه

آره خب 

این الان برای دهمش از اول سال خونده برای نهایی میگه هیچی یادم نیست

ولی وقتی میشینه تو یه هفته اون کتابو میخونه سخت ترین امتحاناشم ۲۰ میشه

نمیدونم خودمم 

کاربری دست ۳ تا خواهره❤

دوباره باید خرداد امتحان نهایی بده نمرات شهریور واسه کنکور معیار نیست

یعنی اینو نمیدونه؟

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
2740
آره خب  این الان برای دهمش از اول سال خونده برای نهایی میگه هیچی یادم نیست ولی وقتی میشینه تو ...

اینجوری که شما میگی نیست 

این اطلاعات از قبل تو مغزش هست 

واین درس خوندن باعث یاداوریش میشه 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
دوازدهمو بمونه خونه کامل دورشون کنه چی ؟

واقعا تو ایران زندگی میکنه دخترت؟ 

نمرات واسه کنکورش صفر اعمال میشه اگه خرداد امتحان نده

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم