2752
2734
عنوان

دوستم بهش وویس گریه فرستاده !!!!+

191 بازدید | 17 پست

دوستم چندساله همش تو فکر یه نفره 

حتی تراپی هم رفته اما فایده ای نداشته براش نمیدونم چه مرگشه

طرف یه پسره ک از ۱۵سالگی رابطه هاشو استارت زده و از همون موقع با یه دختر بوده تا ۸سال ک عشق اولشم بود بعدش سر خیانت دختره از هم جداشدن البته خودشم بارها ب همون دختره خیانت کرده و هرگز آدمی نبوده ک تو نخ یک نفر باشه همیشه زاپاس داشته 

خلاصه دوست منم عاشقش،شده و بعدش فهمیده ک این باهمه هست و همش یماه با دوست من بود(دوستم از قبل عاشقش بود و پسره هم میدونست)

ب ماه نکشیده میفهمه با یه دختر دیگه هم هست و کاااات 

الان ۳سال از اون گذشته و هنوز هرروز چکش میکنه و دیگه دیوونه شده 

پسره قلب تو بیوشه و با خیلیاست تازه ب همون دختره هم خیانت کرده و کات شدن الانم تمووووووم فالوینگاش پلنگ و دخترن خیلی کم پسر توشون هست و دایرکت همه هم ریپلای میکنه پسره از این تیپاست 

و دوست منو از همه جا بلاک کرده و این دختره هی بهش پیام میده اونم نادیده میگیره جوابشو نمیده و یا بلاک.

بنظرتون این دختر چکارکنه؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تا اون نخواد از هیچکس هیچکاری برنمیاد 

من خودم اینجا با آدم های حرف زدم که میگه عشقم ازدواج کرده 

دو ساله تو غمش هستم چیکار کنم ؟بنظرت برمیگرده یا دلش تنگ میشه 

والا چی بگم اعتماد به نفس دخترا صفرههه ضفز 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2740