2752
2734
عنوان

مرگ یه دختر بخاطر وسواس!!!!

280 بازدید | 13 پست

یه دختر شونزده 

فوق العاده حساس و وسواس بوده روی اندام و هیکلش که چاق نشه 

یه طوری که مثل پوست استخون میشه و 

به هیچ عنوان غذا نمیخورده 

میگن صورتش خیلی وحشناک شده بوده 

حتی میبرمش بیمارستان بهش سرم میزنن 

سرمش رو در می‌آورده 

غذا نمیخوره از ترس اینکه چاق بشه  

خلاصه این بنده خدا بخاطر اینکه تيمارستان تخت نداشته تو همون بیمارستان می مونه وسرم هم اجازه نمی‌داد بهش بزنن 

ایشون همین امروز فوت شده با ضربان قلب 36 وقند 20

در نظر داشته باشید قند  ماها به صورت ناشتا کمتر ازصد یعنی 98 اینا باید باشه 

بماند که همه میگفتن راحت شد 

و این میشه که یک نفر بخاطر وسواس میمیره!! 

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،/https://biaupload.com/do.php?filename=org-6cb7ae549b441.mp3

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله این یه بیماری هس دست خودش نیست

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731

وای جدی میگین

کدوم شهر

وسواس یکی از شاخه های افسردگیه خیلی بده 

دخترعموی منم کله پاچه میخره دوساعت با تاید و مایع میشوره 

اینم اینجوری مایه عذاب خلقی شده اخرشم داره داروهای افسردگی میخوره

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
وای جدی میگین کدوم شهر وسواس یکی از شاخه های افسردگیه خیلی بده  دخترعموی منم کله پاچه میخره ...

شیراز 

این دختر وسواس بوده رو چاقی 

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،/https://biaupload.com/do.php?filename=org-6cb7ae549b441.mp3
وای جدی میگین کدوم شهر وسواس یکی از شاخه های افسردگیه خیلی بده  دخترعموی منم کله پاچه میخره ...

من وسواس فکری دارم داغونم درمان میشم عود میکنه اضطراب شدید خود بیمار انگاری و جذب افکار منفی 

من وسواس فکری دارم داغونم درمان میشم عود میکنه اضطراب شدید خود بیمار انگاری و جذب افکار منفی 

باید تحت درمان روانپزشک باشی عزیزم

وگرنه هر چ کهنه ترشه درمانش سختتره

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺