2733
2734
عنوان

واقعا من خیلی بی پناهم...!

94 بازدید | 15 پست

حتی کسی ندارم ک وقتی دلم گرفت حالمو درک کنه و خوبم کنه

کسی ک قشنگ پای درد دل هام بشینه سنم زیاد نیست ولی تو همین ۱۹ سال ب قدری زجر کشیدم ک روحا پیر پیر شدم.اصلا مثل هم سن و سالام نیستم شاد نیستم ذهنم مدام درگیر خاطرات بد گذشتس حتی خواب اروم ندارم بخاطر صلب ازادی از طرف خانوادم ب اولین پسری ک باهاش حرف زدم وابسته شدمو ازدواج کردم ک سر همین ازدواج هم هزاران مانع انداختن ازشون دور شدم رفتم شهر غریب بی کس و تنها 

خیلی زود وارد دنیای بزرگ سالها شدم ازم ی سری توقعات میره ک اصلا در توان من نیست!

دلم ارامش میخواد ی خواب عمیق ی جایی دور از همه...

واقعا این دنیا خیلی چیزا ب من بدهکاره ی شادی از ته دل ی خنده از سر شوق..

ولی متاسفانه زندگی من همیشه یکنواخت گذشت و دلگیر..

خدایا کجایی؟؟ نکنه توهم مث ادمات منو رها کردی!؟

یا تغییری تو این زندگی ایجاد کن یا جونمو بگیر همین..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

عزیزم. زندگی به هرکس تنهایی رو نشون میده. بیشتر مردم دنیا تنها هستن. تنهایی به انسان خیلی درس ها میده. هر کسی طعمش رو کم و بیش  میچشه. حالا مردم ایران به خاطر فرهنگشون تنهایی بیشتر ناراحتشون میکنه

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

شاگرد اول مدرسه بودم بقران قسم درسم و هوشم زبان زد فامیل بود و هست

ولی بخاطر شرایط زندگیم سال اخر دبیرستان از درس دور شدم و ب محبت جنس مخالف دل بستم و ازدواج کردم چون  زندگی مجردیم هیچ ازادی نداشتم

احساس ناتوانی میکردم احساس زندانی بودن

حس کسیو داشتم ک دست و پاشو بستن!

شاگرد اول مدرسه بودم بقران قسم درسم و هوشم زبان زد فامیل بود و هست ولی بخاطر شرایط زندگیم سال اخر د ...

الان خوبه زندگیتون؟ چرخش میچرخه😄

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2706