2737
2734
عنوان

یکی از اقوام عاشقم شده....

237 بازدید | 18 پست

سلام پسرم

یکی از دختر های اقوام عاشقم شده

من خودم اصلا کوچکترین علاقه ای بهش ندارم ولی اون طرف یطور رفتار کرده همه هم سن و سالامون فهمیدن این از من خوشش میاد 

چکار کنم بپیچونمش و اونم فراموشم کنه و دلشم نشکنه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونید فقطو فقط رک بگید متاسفم به شما علاقه ندارمو براش آرزوی خوشبختی کنید

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
بگو تو خیلی دختر خوبی هستیاااا ولی تایپ هم نیستیم😕

اصلا به خودم چیزی نگفته....

یبار یکی از پسرا اقوام اومد بهم گفت دخترا و فلانی(همین دختره) دارن راجبت حرف میزنن (خودم فهمییدم قضیه چیه)

رفتم گفتم باهام کاری دارین؟؟؟

هول شدن گفت نه و رفتن.....

2740
میتونید فقطو فقط رک بگید متاسفم به شما علاقه ندارمو براش آرزوی خوشبختی کنید

یبار یکی از پسرا اقوام اومد بهم گفت دخترا و فلانی(همین دختره) دارن راجبت حرف میزنن (خودم فهمییدم قضیه چیه)

گناه داره اینجوری که دلش میشکنه🥲 نمیتونی یکم فکراتو کنی؟

اصلا ازش خوشم نمیاد... 

هیچ جوره تو دلم نمیره بخصوص بعد اینکه دیدم پیش همه پخش کرده چنین حرفاییو......(الکی رفته بود پیش بقیه دخترا اقوام گفته بود این ازم خوشش میاد)

رک و محترمانه بهش بگو که این احساس یک طرفه هست .نگو دوست ندارم  یجورایی ناراحت کنندست. بگو حسی ...

یبار یکی از پسرا اقوام اومد بهم گفت دخترا و فلانی(همین دختره) دارن راجبت حرف میزنن (خودم فهمییدم قضیه چیه و  شک کرده بودم)

2706