2733
2734

خیابونای شلوغ ۳۰ و خلوت ۵۰ ۶۰ تازه ۹ ماهه میشینم از سمت راست میرم به نظرتون حق الناس هست یه بار گفتم گاز بدم زدم به آینه بعلی یه ماشین میترسم کسی بلایی سرش بیاد چون لاین راست خیلی خطرناکه چیکار کنم؟

برای ظهور امام‌ زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف صلوات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا ۳۰ تا میری !😐😂😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
واقعا ۳۰ تا میری !😐😂😂

تو لاین راست چطوری گاز بدم ماشین ها از پارک درمیان از فرعی به اصلی اصن نگا نمیکن تاز دوبل پاز میکنن

مهم گاز دادن نیست

مهم کنترل ماشینه

وقتی رانندگی میکنی در مقابل یه بچه گربه هم وجدانی مسئول هستی

سعی کن با تمرکز رانندگی کنی 

ریلکس باش 

صبج ها صدقه بده

قبل شروع رانندگی هم آیت الکرسی بخون

مهم گاز دادن نیست مهم کنترل ماشینه وقتی رانندگی میکنی در مقابل یه بچه گربه هم وجدانی مسئول هستی س ...

دقیقا گار که میدم تمرکز ندارم

مهم گاز دادن نیست مهم کنترل ماشینه وقتی رانندگی میکنی در مقابل یه بچه گربه هم وجدانی مسئول هستی س ...

حق الناس نیس آروم رفتن؟

اومدم بگم خیلی ام خوبه با احتیاط میری ولی دیدم زدی سی تا که خوب خیلی کمه 

از لاین وسط برو واسه مبتدی بهترین لاینه راست خطر زیاد داره از فرعی میان از پارک میان

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
حق الناس نیس آروم رفتن؟

راه کسی رو سد کردن حق ناس هست 

تو میگی از سمت راست میری 

اگه داخل لاین سبقت آروم بری حق ناس و خطر آفرین هست

تو که از عمد آروم نمیری 

فعلا توانایت در همین حده و اصلا اشکالی نداره