2733
2734

کاملا باهاتون موافقم 

عمه ی همسرم بیش از حد وسواس و تمیزززز ، در طول ماه شاید ده روزشو سالم باشن همیشه تو قرنطینه ن .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دیگه چون خیلی هم نباید بچه تو محیط پاک و استرلیزه باشه

ب میکروب هم نیاز هست برا قوی تر شدن بدنشون

من خودم حساسما دخترمم زیاد مریض میشه ولی خب نمیتونم بی‌تفاوت باشم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2731
کاملا باهاتون موافقم  عمه ی همسرم بیش از حد وسواس و تمیزززز ، در طول ماه شاید ده روزشو سالم با ...

بله اگه بچه داشته باشن بچه رو یه بار بیرون ببرن احتمال زیاد بچه دلدرد و اسهال میشه به خاطر رشد تو محیط ایزوله 

من خودمو نمیدونم

ولی داداشم ۱۸سالشع ۳سالع وسواس گرفته میگه همش سرم درد میکنه دستاش نگه میداره مث دستای پیر مردا میلرزن میگه همش کصلم حوصلع هیچ ندارم وقتی ی کاری میکنم صد بار چک میکنم حس میکنم اشتباع کردم خیلی دلم براش میسوره 😔تو این سن اینجوری شده

بله اگه بچه داشته باشن بچه رو یه بار بیرون ببرن احتمال زیاد بچه دلدرد و اسهال میشه به خاطر رشد تو مح ...

اتفاقا همیشه اسهال و استفراغن بچه ها 

کارایی می‌کنه این آدم که من برگی برام نمی‌مونه 🤧

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اره دیگه چون خیلی هم نباید بچه تو محیط پاک و استرلیزه باشه ب میکروب هم نیاز هست برا قوی تر شدن بدنش ...

بله بدن بچه باید با باکتری ها و میکروب های محیط بیرون اداپته بشه وگرنه سیستم ایکنیش درست ساخته نمیشه و مدام مریض خواهد بود

من خودمو نمیدونم ولی داداشم ۱۸سالشع ۳سالع وسواس گرفته میگه همش سرم درد میکنه دستاش نگه میداره مث دس ...

خب اون احتمالا دلیلیش علایم سایکوسوماتیکه. اختلال های روانی مستقیما رو جسم تاثیر دارن و علایم برادر شمایع شایع هست توشون