2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی سایت نیاد اول.دوم اینکه بستگی به علاقه و استعداد خودش داره.ولی برای دخترا فرهنگیان از همه لحاظ بهتره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731

خودت ۱۴ سالته، ؟ یا برای کسی میخای؟

قطعا کارای هنری رشته های هنری 

خیاطی و طراحی لباس مثلا

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

دنبال علاقش بره

چون درسا فوق العاده سخت شدن و. اگ علاقه نداشته باشی نمیتونی بخونی و بفهمی شون اگ هم بخونی و حفظ کنی

بازم خیلی چیزارو نمیفهمی اگ علاقه نداشته باشی

کاربری دونفره رها و ماهور❤️

عزیزم به خاطر فرار از ریاضی نرو تجربی چون ریاضیش فرقی با رشته ریاضی فیزیک نداره

حسابداری و روانشناسی تو بورسه،

برخی رشته های تجربی اشباع شدن 

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞
2740

فقط نیا تجربی اینو کسی بهت میگه که رشتش تجربیه 

یا باید سهمیه داشته باشی یا هم مخ که اونم کم پیش میاد 

من خودم خیلی باهوشم ولی کم آوردم دلم نمیخواد بخونم با این حال که کنکوریم و مجبوری میخونم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

هر رشته ای دوست داری برو(تجربی تا جایی که امکان داره نرو🤣)+در کنار درست حتمااا یه مهارت یاد بگیر که بعد از فارغ التحصیلی مدرسه خیلی بدردت میخوره

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

ببین از نظر من بازار کار تجربی خیلی بهتره

ببین تو از تجربی معلم میتونی بشی حسابدار و روانشناسی حقوق و همه مهندسی ها مدیریت هم میتونی بری

رشته های خودشم که خیلین پزشکی دندان دارو پرستاری اتاق عمل هوشبری علوم ازمایشگاه رادیولوژی فیزیوتراپی بینایی سنجی شنوایی سنجی گفتار کار درمانی

غیر اون واسه اقایون رفتن به نیروهوایی و سپاه ایناهم راحت تره از تجربی

من اگه بازم برگردم عقب تجریی میام

واسه رشته های هنر من اطلاعی ندارم ولی خب ارایشگری دوره هاشو برو یاد بگیر

عکاسی

2706