2733
2739
عنوان

ی خانم زنگ زد بهم

147 بازدید | 12 پست

گفت ب شوهرت گفتم سلام عشقم😶میدونم بدون منظور گفته ولی چطور رفتار کنم با شوهرم ک دیگ گرم‌نگیره با طرف هیچ جوره هم نمیشه قطع رابطه کرد.شوهرمم کاملا مطمعنم ازش اهل این چیزا نیس کلا گوشیش دست خودمه  ریز ب ریز کارهای ک انجام میده هم میدونم وبهم میگ خودش

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢

ناراحت نشدم ولی یکم ته ته قلبم حسودیم شد ولی ن زیاد ها😑😑عاقا چرا من حساس نیستم مثل زن های دیگ 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بنده خدایی به من پیشنهاد دوستی داد 

من خودم متاهلم و دو بچه هم دارم

بهم گفت فلانی اگه ترست از اینه که کسی بفهمه نگران نباش من یه گوشی دوم دارم که همیشه تو ماشینه 

منم پیاماشو بردم خونش نشون زنش دادم 

از اون موقع باهام بد افتاده مرده منم به یورم نیست 

مرتیکه هرزه

2731
ینی چی ؟ خانمه غریبه؟

نه غریبه نیس تقریبا صابکارش هست رابطه داریم باهم زنگ میزنه بهم واسه حساب کتاب و این چیزا این اولین بار بود با خنده زنگ زد اینو گفت 

2740
یه بنده خدایی به من پیشنهاد دوستی داد  من خودم متاهلم و دو بچه هم دارم بهم گفت فلانی اگه ترست ...

نه شوهر من ماشینم نداره کلا ی هزارتومنی هم بخاد خرج کنه باید از من بگیره تموم پولاش میاد ب کارت من اون خانمم ک گفتم صابکارش هست چندین ساعت باهم فاصله دارن

زنیکه خله؟؟؟ ببين فقط خواهرش باشه خوب طبیعیه ولي ۶ر کی دیگه بود من در عقلش شک میکردم

کلا شوهرم باهاش همیشه بد حرف میزنه ولی بقیه باهاش مهربونن اینم همیشه میگفت شوهرت خیلی عصبی هست این دفعه ایطور گفته بهش ببینه چ واکنشی نشون میده شوهرمم با حالت شوخی گفته‌زنم بفهمه میکشت اونم گفته خودم بهش میگم بچه میترسونی کلا بدون منظور گفتن ولی خب میگم چرا زنگ زده بهم‌گفته حس میکنم زنه از قصد گفته ک بین ما رو خراب کنه منم خندیدم گفتم من اصلا بد دل نیستم😃

کلا شوهرم باهاش همیشه بد حرف میزنه ولی بقیه باهاش مهربونن اینم همیشه میگفت شوهرت خیلی عصبی هست این د ...

نه همون خواسته بگه روراستم، منظوری نداره ولی باهاش قاطي نشید، نه اینکه ارتباط بگیره شاید شوخي هاش خسته اتون کنه

نه همون خواسته بگه روراستم، منظوری نداره ولی باهاش قاطي نشید، نه اینکه ارتباط بگیره شاید شوخي هاش خس ...

اره احتمالا