2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله😑

ایکاش منم ببینم اینطور چیزی رو اطرافم تا لااقل باور کنم😁😅

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
پس من چرا اطرافم نمی بینم 🥺

سن بالا نمیدونم اما دیدم طرف ۱۰ سال ۱۵ سال بچه دار نمیشه دبگ بیخیال شد کلا یهو دوقلو باردار شد خب اینجا علم هیچ کاری نکرد کارخدابوده خدا بخواد هر غیر ممکنی ممکن میشه

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
2731
آخه از کجا معلوم همچین معجزه ای باشه؟ پس من چرا اطرافم یه دونه مثل این معجزه نمی بینم

معجزه اس. اسمش روشه نقل و نبات که نیس 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

احتمالا جزو معجزات بوده معجزه یعنی امری که غیر ممکنه وتوسط پیامبرا و امامان بوده  دعای شما برای سن باروری شاید بگیره ولی برای خانومی که دیگه یائسه شده امکان نداره چون شما نه پیامبر هستی نه امام که دعات واقعا گیرا باشه 

آخه از کجا معلوم همچین معجزه ای باشه؟ پس من چرا اطرافم یه دونه مثل این معجزه نمی بینم

عزیزم معجزه برای افراد بدون گناه هست ما انقدر گناه کردیم گه دعایمان به آسمانها نمیره نباید خودمون با پیامبر و معصوم مقایسه کنیم

ندیدی تو اخبار یک بار گفته بود خانومه تو ۷۰ سالگی باردار شد با اینکه یائسه هم بوده

چه جالب ، نه ندیدم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
یعنی یائسه هستن و طبیعی باردار میشن؟

اره خب همین الان نت رو بزنی چندین مورد میبینی

معجزه خاصی نیست

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
چقدر قلبم درد اومد برای امضات😔💔

عزیزم💔😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایکاش منم ببینم اینطور چیزی رو اطرافم تا لااقل باور کنم😁😅

اصلا جالب نیس دلم خیلی ب بچهه میسوزه،باز خانمه سنش قابل تحمله آقاعه۶۵سالشه😑

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

وقتی باور نداشته باشی و دو به شک باشی نتیجه نمیگسری

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2706