2733
2739

بچه ها سرم نیاسینامید نگفته چه مارکی 

ضد آفتاب ایزیدن.سیسپرسا فلوئید .پریم ویتامین سی و ام کیو و تونر هم ویتالیر ویتامین سی و سی گل گفته هر کدوم و تونستی بگیر . 

به نظرتون کدوم و بخرم کدوم بهتره ؟اصلا این چرت و پرتا اثر دارن رو پوست ؟؟؟

پوستم چرب و دارای منافذ.همه نوع جوشی هم میزنم .احساس میکنم الان دهیدراته شده پن فیکس دوکس و ضد جوش همین برند و محلول کلینداماسین الان در حال حاضر استفاده میکنم .کسی سر در میاره کاش برمی گشتیم به زمانی که اصلا روتین نبود و فقط یه ضد آفتاب داشتیم 😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نزن بابا صورتت نابود میشه 

تک تک ی مدت امتحان کن رو صورتت میسازن یا ن چون من گرفتم نابود شدم باید ببینی چیا بهت میسازه

من دکتر رفتم پماد درمانی داد تا خوب شدم روتین نداد فقط گفت ضد افتاب

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2731
2740
نزن بابا صورتت نابود میشه  تک تک ی مدت امتحان کن رو صورتت میسازن یا ن چون من گرفتم نابود شدم ب ...

پماد درمانی چیه؟؟ ضد آفتاب سیسپرسا بگیرم خوبه گرونه فقط همون بزنم با پن فیکس دوکس هم بشورم چیه ابرسانه لافارر هوم چه طوره؟

اول بگو مشکل پوستیت چیه واینک

ت ایران تاجاییک میتونی محصول پوستی ایرانی بخر مگ اینک مجبور بشی چون فیک خارجی زیاده و اصل محصولات یا کلن گیر نمیاد یا قیمتا میلیونیه

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید
از کجا میگید دقیقا؟

کلی از این محصولات ضد آکنه ی معروفی که مصرف کردین سطح بالایی از بنزن داشتن که سرطان زا هست. حتی تا ۸۰۰ برابر بیشتر از چیزی که FDA اجاره داده بوده! محصولاتی مثل کلینیک، تارگت، کلیراسیل و حتی سراوی، لاروش پوزای و نوتروژینا😁