2733
2734

از اول سال که مدرسه پایه جدید... دوتا دختر همش به دنبال تیکه و کنایه یکبار کیفم رو به تحقیر از پشت کشیدن سر یه موضوع مسخره بعد دوباره تند تند فحش مسخره کردن تا الان هر از گاهی ولی نه اونقدر زیاد منم خیلی ناراحت میشدم به گریه رسیدم آخر سر یکیشون تند با من حرف زد منم از خود بی خود شدم تا الان مراعات کردم که نباید با نادون بحث کرد منم یه چیز پروندم بهش حرف از نفهم بودن و روانی زدم البته نه اونجوری گفتم و‌... هی میخندیدن و... آخر یکیشون از کوره در رفت و عصبانی شد ولی بعد خنده ی خیلی... گفت میام میزنمت و فلان منم گفتم جرعت داری جلوی معلم اینکار رو بکن یا همین الان بچه های دیگه هم بعضی هاشون که فهمیدن اومدن طرف یا من یا اون رو گرفتن و ... آخر سر کوتاه اومد به نظر شما کار بدی کردم گناهه بدیه؟؟؟؟

گناه بد ذلت پذیریه‌ و اجازه قلدری دادن به دیگرانه عزیزم  اینو باید دهنش رو سرویس میکردی

برای دیگران فحش ها و کارهاشون عادیه ولی من واقعا ناراحت میشم آخرشم زدم به سیم آخر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یادبگیر از حق خودت دفاع کنی هرجا ک ب خودت و غرورت توهین شد جوابشونو بده گناه چی اخههه 

زودتر ازاینا باید حقشونو میذاشتی کف دستشون 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2731